10 فیلم هندی که دوست داشتیم

10 فیلم هندی که دوست داشتیم

bollywood-stars

دومین صنعت بزرگ فیلمسازی جهان، قطعا سینمای هندوستان است. می‌گویند در هند برای بسیاری از مردم، سینما از نان شب واجب‌تر است. با اینکه سینمای هند اکثراً برای مصرف داخلی فیلم تولید می‌کند، اما این سینما از گذشته‌های دور در ایران و کشورهای عربی طرفداران زیادی دارد. تا همین دهه‌های اخیر خود دست‌اندرکاران سینمای هند هم باور نمی‌کردند که فیلم‌هایشان در جایی خارج از آسیا بیننده داشته باشد. اما چندین سال پیش شاهرخ خان ستاره‌ی سینمای بالیوود که برای اکران فیلمش، “ام شانتی ام” به جشنواره برلین رفته بود. وقتی با بی‌خیالی بر روی فرش قرمز قدم می‌زد، با فریاد مردمی که از او استقبال می‌کنند، متعجب می‌شود. به گفته شاهرخ خان دختران آلمانی از دختران هندی بلندتر فریاد می‌زدند.

قبل از انقلاب که اکران فیلم‌های خارجی مجاز بود، سینمای هند سهم ویژه‌ای از فروش سینمای ایران را به خود اختصاص می‌داد. بعد از انقلاب و ممنوعیت اکران فیلم‌های خارجی، فیلم‌های هندی به طور غیرمجاز و بر روی نوارهای بتامکس و وی‌اچ‌اس به خانه‌های مردم راه پیدا کردند. برای ما که سن و سالمان به دیدن فیلم هندی در سالن سینما نمی‌رسد، فیلم هندی در ویدئو همیشه جزئی از نوستالژی دوران کودکی‌مان است. فیلم‌هایی که قهرمانانش بدون توجه به داستان و موقعیت، ناگهان زیر آواز می‌زنند و شروع به رقص می‌کنند.

فیلم‌های زیادی هستند که در خاطره‌ی کودکی ما جا گرفته‌اند، من 10 تا از مهم‌ترین و معروف‌ترین آنها را (قبل از سال 2000) برای معرفی به دوستان کم سن و سال‌تر و یادآوری به دوستان قدیمی انتخاب کرده‌ام. فیلم‌های دیگری هم می‌توانستند در این لیست جا بگیرند، از سینمای قبل از انقلاب مثل مادر، آواره، نام من دلقک است، از سینمای ویدئویی دهه 60 و 70 قربانی، اولاد، قدرت و ایمان، دروغگوی بزرگ، از تلویزیون بعد از انقلاب مشعل و شطرنج‌بازان و از سینمای سال‌های کمی نزدیک‌تر دوداس، گاهی خوشی گاهی غم، کهی الوداع ناکهنا (هرگز نگو خداحافظ).

10 فیلم نوستالژیک هندی به ترتیب سال تولید:

1) آقای 420 (Shree 420Shree-420 کارگردان: راج کاپور، 1955

بازیگران: راج کاپور، نرگس

خلاصه داستان: پسر جوان روستایی به دنبال سرنوشتش به شهر می‌آید و با معلمی جوان آشنا می‌شود، اما زنی افسونگر او را به کارهای خلاف می‌کشاند. فیلم با برگشت مرد جوان به دامان عشق و معصومیت به پایان می‌رسد.

توضیح: داستان همیشه مورد علاقه‌ی شرقی‌ها، مثلث عشقی مرد ساده، دختر ساده و زن فریبکار و عاقبت خوش. آهنگ معروف “اینچیکه دانا” که سال‌ها به عنوان نماد فیلم هندی در ایران استفاده می‌شد، یکی از آهنگهای این فیلم است.

sangam2) سنگام (Sangam)، کارگردان: راج کاپور، 1964

بازیگران: راج کاپور، راجندرا کومار، ویجینتیمالا

خلاصه داستان: داستان یک مثلث عشقی، دو دوست همزمان عاشق یک دختر می‌شوند و یکی فداکاری می‌کند. اما پایان داستان غم‌انگیز است.

توضیح: راج کاپور اسطوره‌ی سینمای هند که همیشه بین سینمای هنری و گیشه در نوسان بود، ملودرامی می سازد که تا سال‌ها اشک تماشاگران سینما را درمی‌آورد. بعدها بارها در سینمای هند و ایران، این داستان دوباره‌سازی شد. بنابر شنیده‌ها (از منابع نیمه موثق) سنگام به هنگام اکران در ایران بسیاری از رکوردهای فروش را جا به جا کرد.

aa_gale_lag_jaa_3) بیا در آغوشم (Aa Gale Lag Jaa)، کارگردان: من‌موهان دسای، 1973

بازیگران: شاشی کاپور، شرمیلا تاگور

خلاصه داستان: عشق یک پسر از طبقه پائین و یک دختر متمول. پسر برای نجات جان دختر از یخزدگی با او همبستر می‌شود، فرزند حاصل پیش پدر و دور از مادر می‌ماند. سالها بعد پدر و فرزند و مادر دوباره همدیگر را ملاقات می‌کنند و به هم می‌رسند.

توضیح: ماجرای بچه‌دار شدن ناخواسته‌ی یک زوج که یکی از عجیب‌ترین داستان‌های تاریخ سینماست، به همراه صحنه رقص بر روی یخ زوج جوان فیلم و صحنه‌ی پایان‌یندی اشک‌انگیز وصال دوباره‌ی عشاق، آن را بین تماشاگران ایرانی محبوب کرد.

sholay4) شعله (Sholay)، کارگردان: رامش سیپی، 1975

بازیگران: درمندرا، آمیتا باچان، هما مالینی، امجد خان

خلاصه داستان: به درخواست یک پلیس بازنشسته، دو قانون‌شکن اجیر می‌شوند از اهالی یک روستا در برابر راهزنان حفاظت کنند. هر دو در روستا عاشق می‌شوند، اما قرار نیست هر دو زنده بمانند.

توضیح: شبه‌وسترن سینمای هند که اقتباسی آزاد از فیلم هفت دلاور (The Magnificent Seven) که خود برداشتی از هفت سامورایی (Seven Samurai) بود. با نگاهی به فیلم‌های بوچ کسیدی و ساندنس کید (Butch Cassidy and The Sundance Kid) و این گروه خشن (The Wild Bunch). تلفیق سه ژانر حادثه‌ای و رمانس و کمدی هم در هند و هم در ایران تماشاگران زیادی را به سالن‌های سینما کشاند و از آمیتا باچان ستاره‌ای شکست‌ناپذیر ساخت. از نقاط قوت اصلی فیلم شخصیت منفی فیلم (جبار سینگ) بود (با بازی امجد خان و دوبله خوب اکبر زنجانپور) که در ایران به ضرب‌المثل تبدیل شد. صحنه‌ی رقص و آواز معروف آن “رقص بر روی شیشه”.

key_art_amar_akbar_anthony

5) امر اکبر آنتونی (Amar Akbar Anthony)، کارگردان: من‌موهان دسای، 1977

بازیگران: آمیتا باچان، ریشی کاپور، وینود کانا، پروین بابی

خلاصه داستان: سه برادر در کودکی از پدر و مادر و از همدیگر جدا می‌شوند. سالها بعد وقتی یکی مسیحی، یکی مسلمان و یکی هندوست، همدیگر را پیدا می‌کنند و برای مقابله با تبهکاران با هم متحد می‌شوند.

توضیح: داستان بارها تعریف شده‌ی سینمای هند، برادرانی که در کودکی همدیگر را گم می‌کنند و در بزرگسالی به هم می‌رسند اما با طعم گفتگوی ادیان و طنزی که در فیلم جا افتاده، به همراه آهنگ معروف “امر اکبر آنتونی”.

shakti 6) قانون (قدرت) (Shakti)، کارگردان: رامش سیپی، 1982

بازیگران: آمیتا باچان، دلیپ کومار

خلاصه داستان: پسری که از پدر پلیسش دل خوشی ندارد، به تبهکاران ملحق می شود. پدر و پسر در مقابل هم قرار می‌گیرند، پدر وظیفه‌شناس باید قانون را اجرا کند.

توضیح: فیلمی که برخلاف بقیه‌ی فیلم‌های لیست از تلویزیون ایران پخش و معروف شد، بدون صحنه های رقص و آواز. آمیتا باچان (با دوبلوری استاد خسروشاهی) که نامش در این فیلم “ویجی” بود تا سال‌ها در ایران به این نام شناخته می‌شد.

Nagina (1986)7) ملکه مارها (نگین) (Nagina)، کارگردان: هارمش مالهوترا، 1986

بازیگران: سریدوی، ریشی کاپور، امریش پوری

خلاصه داستان: پسری متمول پس از سالها به شهرش بازمی‌گردد. عاشق دختری می‌شود و با او ازدواج می‌کند، غافل از اینکه دختر ملکه‌ی مارهاست و مارگیری قدرتمند به دنبال شکار او.

توضیح: ملکه‌ی مارها به غیر از ماجراهای عاشقانه کمی هم جادو در ترکیب خود دارد و بازیگر درشت چشم و زیبایی که تازه در حال اوجگیری ‌است، سریدوی. صحنه رقص و آواز همراه با مارگیری از صحنه‌های مورد توجه فیلم است. به دلیل موفقیت فیلم قسمت‌های 2 و 3 آن نیز ساخته شد.

Dil8) دل (Dil)، کارگردان: ایندرا کومار، 1990

بازیگران: امیر خان، مادهوری دیکشیت

خلاصه داستان: دختر و پسری جوان که عاشق هم هستند به دلیل مخالفت خانواده‌ی دختر نمی‌توانند ازدواج کنند، پس از خانه فرار می‌کنند. اما خانواده‌ی دختر آنها را رها نمی‌کنند.

توضیح: ملودرام اشک‌انگیز به سبک لیلی و مجنون، عشاق جوانی که عاقبتی تلخ دارند، داستان مورد علاقه‌ی ایرانی‌ها. با دو ستاره‌ی خوش‌چهره و نوظهور سینمای هند.

lamhe 9) لمحه (Lamhe)، کارگردان: یاش چوپرا، 1991

بازیگران: آنیل کاپور، سریدوی

خلاصه داستان: مرد جوانی که برای به دست آوردن عشق دختری شکست خورده است، ترک دیار می‌کند. سالها بعد که به کشور برمی‌گردد، با دختر عشق سابقش که مرده، مواجه می‌شود و با فرزند عشق از دست رفته، دوباره عشق را تجربه می‌کند.

توضیح: ملودرامی با موضوعی بحث‌انگیز به کارگردانی یاش چوپرا از مهم‌ترین کارگردانان و تهیه‌کنندگان سینمای هند. به نظر می‌رسد داستان عجیب فیلم (ایجاد رابطه با فرزند عشق دوران جوانی) به موفق شدن فیلم کمک زیادی کرده است.

kuch Kuch Hota Hai10) کوچ کوچ هوتاهه (چیزی اتفاق می‌افتد) (Kuch Kuch Hota Hai)، کارگردان: کران جوهر، 1998

بازیگران: شاهرخ خان، کاجول، رانی موکرجی

خلاصه داستان: دختری 8 ساله نامه‌ای از مادر مرده‌اش پیدا می‌کند که در آن مادرش داستان عشق همکلاسی دوران مدرسه‌اش را به پدرش شرح داده است. دختربچه سعی می‌کند پدرش را به دوست قدیمی‌اش برساند و موفق می شود.

توضیح: مقدمه‌ی ورود سینمای هند به هزاره‌ی دوم، این فیلم آن سال تمام جایزه‌های سینمای هند را از آن خودش کرد و رکورد فروش را شکست و شاهرخ خان به بالاترین نقطه‌ی سینمای هند پرتاب کرد. مثلث عشقی دو دختر و یک پسر، عشق دوران مدرسه و برخلاف سنگام پایان خوش، آن چیزی بود که مردم در قرن 21 دوست داشتند. صحنه رقص و آواز معروف سه نفره با آواز “کوچ کوچ هوتا هه”.

تا یکی دو دهه پیش سینمای هند فقط برای تولید داخل فیلم تولید می‌کرد و به غیر از ساتیاجیت‌رای کارگردانی با اعتبار جهانی دیگری در آن اطراف به چشم نمی‌خورد. سینمای هند پر است از اشکالات ساختاری و منطقی، کلیشه‌هایی که به راحتی می‌شود آنها را حدس زد، شخصیت‌هایی که منطقی رفتار نمی‌کنند یا قدرت فراانسانی دارند. از هر فیلم بالیوودی می‌شود صدها اشکال فنی گرفت، در تمام ساختارها از فیلمنامه و کارگردانی گرفته تا بازیگری، تدوین ، طراحی صحنه و لباس و . . . اما نباید فراموش کنیم که همین سینمای سر تا پا اشکال، مورد علاقه‌ی حداقل یک میلیارد نفر در هند و تعداد زیادی در نقاط مختلف دنیا، مخصوصاً ایران است.

در ایران به خاطر نزدیکی فرهنگ شرقی هند به ما، آشنا بودن قهرمانان، استفاده بسیار کم از صحنه‌های بی‌پرده‌ی جنسی، استفاده بی‌حد و حصر از صحنه‌های رقص و آواز و پایان خوش داستان همیشه فیلم‌های هندی گزینه‌ای برای تماشا بوده و هست. شاید در حال حاضر بسیاری از دوستان روشنفکر به محض شنیدن اسمی از سینمای هند روی ترش می‌کنند و کلمات تحقیرآمیز را پشت هم قطار می‌کنند، اما ما فراموش نمی‌کنیم که قسمتی از کودکی ما با همین داستان‌های بی‌منطق و شل و ول ساخته شده است.

401 دیدگاه دربارهٔ «10 فیلم هندی که دوست داشتیم»

 1. این ده فیلم به این علت برای ما ایرانی ها نوستالژیک شده که تلویزیون ما همیشه همین فیلم های سینمای هند رو نشون میده!!!
  البته از لیست بالا دو فیلم شعله و کوچ کوچ , هنوز هم محبوب ترین فیلمهای تاریخ سینمای هند در بین هندی هاست.

  در کل, مرسی بابت این مطلب نوستالوژیک

  1. علیرضا جان به غیر از شعله و قانون، بقیه فیلمهای لیست هیچوقت از تلویزیون ایران پخش نشدن و متعلق به سیستم فیلمهای ویدئویی هستن. در اون سیستم هم تنها چیزی که حضور یک فیلم رو در چرخه تعیین می کرد، قانون عرضه و تقاضا بود. یعنی مردم دوست داشتن این فیلمها رو بیشتر ببین و خیلی ممنون از نظرت.

   1. سلام ی فیلم هندی بود ک دختره میخاست خودکشی کنه پسره نذاشت بعد بردش خونه دختره دختره با دارت زد رو نقشه ک برن مسافرت با ماشین قرمزش رفتن فک کنم لاسوگاس تو راه ماشینو دزدیدن پیاده رفتن رسیدن ی هتل بار دیدن ماشین اونجاس پسره رفت رقص میله کرد ک ب دزدا نزدیک بشه سوئچ رو ورداره اسم فیلم چی بود لطفا 😭

   2. سلام يه فيلم هندي بود تقريبا ده پونزده سال پيش ديدم دو تا پسر ك باهم دوستن و رقص خيابوني انجام ميدن يكي از اون پسرا يك خواهر داره و اجازه نميده بهش برقصه از قضا رفيقش عاشق خواهرش ميشه و تويكي از رقصاي مسابقه ايشون از اين دختره استفاده ميكنه(اسم پسره اشتباه نكنم تو فيلم ساني بود) لطفا هركي اسمشو ميدونه بهم بگه

   3. سلام عزیز، خواهش میکنم کمکم کنید من یه فیلم هندی کودک بودم دیدم قدیمی نبود ، در اون فیلم یه مردی پسری رو بزرگ می کنه، و بعد آدم بدها پسر رو گروگان میگیرن و پدر مییاد. پدر رو می ندازن پشت میله ها و پسرش رو جلو سگا. اسمش چیه لطفا راهنملییم کنید.

  2. سلام. سپاس از مطالب جالب تون
   یه فیلم هندی بود که تو سالهای دهه 40 خودمون تو سینما پخش شده بود. اسمش رو ظاهرا تو ایران ” معجزه مار ” گذاشته بودن. مارها واسه رسیدن دو تا عاشق پل می سازن و کلبه درست می کنن و ….
   خودم پیداش نکردم ولی اگه جایی میشه تهیه کرد ممنون میشم راهنمایی کنید.

  3. دوستان من یه وبلاگ دارم که توش دارم سعی میکنم مجموعه بهترین فیلم ها و اهنگ های هندی رو بزارم برای دانلود.مطالبی که جز وبلاگم تو وبسایت های فارسی زبون پیدا میکنید
   .سفارش فیلم و اهنگ رو قبول میکنم
   http://www.ma0861.loxblog.com/

   1. سلام میخواستم ببینم فیلم هندی که معلم موسیقی و ویولون تدریس میکنه و بعد عاشق شاگردش میشه که سنش خیلی پایین تره رو دارید من نه اسم فیلم و یادم هست نه بازیگراشو فقط داستانش یادمه ممنون

  4. دوستان من یه وبلاگ دارم که توش دارم سعی میکنم مجموعه بهترین فیلم ها و اهنگ های هندی رو بزارم برای دانلود.مطالبی که جز وبلاگم تو وبسایت های فارسی زبون پیدا میکنید
   .سفارش فیلم و اهنگ رو قبول میکنم
   http://www.ma0861.loxblog.com/
   حتما یه سر بزنین

  5. سلام من دنبال یه فیلم هندی هستم که نه اسمشو میدونم نه سال ساختشو فقط درباره فیلم اینو میدونم که نقش مردش بدنساز بودو عاشق یه مدله که تو برنامه های تبلیغاتی کار میکنه و به وسیله دختره به کار مدل میره و دشمن پیدا میکنه دشمناش بهش یه ویروس میزنن که کلا شکل و شمایلش فرق میکنه و شبیه گوژپشت میشه اگه فهمیدین کدوم فیلمو میگم ممنون میشم بهم اسمشو بگین.

  6. سلام یه فیلم هندی بود که مادر به خاطر فراری دادن نوزاد از دست دشمنان اونو روی یه تیکه چوب یه هر چیز دیگه ای میذاره و اونو میذاره توی رودخونه و خلاصه یکی دیگه پیداش میکنه. فقط همین رو ازش یادمه و هیچی دیگه ازش یادم نیست. حتی نمیدونم کی بازیش کرده . میتونید کمکم کنید؟

 2. یک فیلم هندی بود یه پسری بود که وقتی خواستگاری رفت خانواده دختر لوستر های خونه رو شکستند و خواستگار رو مجبور کردن روی اونها راه بره .اگه اسم فیلم رو بگین ممنون میشم

  1. نمیدونم دقیق اسم فیلمشو اما میدونم یکی از فیلمهای سانجی کاپور بود رو فیلم ما نوشته بود عشق اما فکر کنم اسم فیلمش یه چی دیگه بود چون من کلی فیلم هندی دیدم که اسمشون عشق یا عاشق بود. در هر حال. بازیگرش سانجی کاپوره. و این بازیگر با اینکه زیاد هنرمند پرفروشی نبود اما از نظر من بازیگری فوق العاده هست سه چهار تا فیلم ازش دیدم که از کلاس بالیوود بالاتر بود و غمناک هست بیشتر فیلماش

  2. – Raja movie – Madhuri Dixit – Sanjay Kapoor – Udit Narayan – Alka Yagnik اینو بزنید یوتویوب براتون میاره اون فیلم که دوست عزیزمون گفتن پسر رو مجبور میکنن رو شیشه راه بره همینه …پاسخ سوال دوستمون امپراطور

   1. فیلم لمحه رو با بازی آنیل کاپور و سری دیوی دارم,آقا حسین اسم فیلم نصیب با بازی آمیتاب و شاتروگان سینها و ریشی کاپور و همامالینی وکیم و رینا روی و پرن و امریش پوری و قادرخان هستش,آقا صادق اسم فیلم تری مهربانیا با بازی جکی شروف و پونام هستش

   1. شماهم فیلم LOVE LOVE رو دیدید؟یادتون میاد؟وای خداروشکربالاخره یه نفرپیدا شد که متوجه شد این فیلم هست

   2. فیلم لمحه رو با بازی آنیل کاپور و سری دیوی دارم,آقا حسین اسم فیلم نصیب با بازی آمیتاب و شاتروگان سینها و ریشی کاپور و همامالینی وکیم و رینا روی و پرن و امریش پوری و قادرخان هستش,آقا صادق اسم فیلم تری مهربانیا با بازی جکی شروف و پونام هستش,هرسوالی از فیلمهای هندی قدیمی دارید بنده درخدمتم مخصوصا از سال 1950-2000

    1. سلام یه فیلم هندی قدیمی هست با مضمون اینکه پسربچه ای پدرومادرش رو از دست میده و میفته زیر دست دایی و پسر داییش ..پسرداییش مجبورش میکنه واکس کفششو بزنه اسم فیلم رو میگن کودک اما من پیدا نمیکنم

 3. یک فیلم هندی قدیمی بود که یک زن حامله رو میکشند و طلاهاشو میگیرند بعد بچه اش بدنیا میاد و روح مادر میخواد به بچه اش غذا بده و نمیتونه. اسم اون فیلم چیه؟؟ خیلی دنبالشم

 4. سلام دنبال یه فیلم هندی هستم اما ن بازیگرهاشومیشناسم ن اسمشومیدونم نمیدونم چجوری پیداش کنم فقط نمیدونم که توی فیلم یه زن کرولال هست که با یه پسر سالم ازدواج کرده کسی اسمشومیدونه؟

   1. سلام خوبین دنبال ی فیلم عاشقانه هندی هستم که تو کلبه ی گلی با فانوس نفتی زندگی میکنن تروخدا کمکم کنید تا بتونم این فیلمو دوباره ببینم

  1. من خیلی گشتم فیلمی به این مضمون پیدا نکردم جز یک ویدئو کوتاه از موزیک آلبوم خواننده پاکستانی شازیا منصور که برای آهنگ آاجا سونیا ساخته شده و شربانی موکورجی و سمیر سونی بازیگرانش بودن

 5. سلام يه فيلمي هست كه پسره براي اينكه باباي دختره اجازه بده با پسره بره به پسره ميگه از روي شيشه ها رو برو اسم فيلمش چيه
  خواههههههههش خواهههههههش جوابم بديد خيلي فكرم مشغول كرده

 6. راستش علاقه ای به سینمای هند ندارم در حدی علاقه ندارم که بخوام خودم برم دنبالش اما قبلا ها فیلم های هندی خیلی زیاد دیدم که از همه بیشتر از ۲تاش خیلی خوشم اومد

  فیلم ‘ عشق ۱۹۹۷ ‘ با بازی کاجول’امیرخان’و… که یک فیلم کمدی و عاشقانه و خیلی زیبا بود

  فیلم ‘ بد گمان ‘ با بازی جویی چاولا و دقیقا نمیدونم برای چه سالیه اما خوشم اومد از داستانش

  فیلم ‘ انامیکا ‘ هم قشنگه با اینکه داستانش تقلید شده از فیلم ‘ ربکا ‘ الفرد هیچکاکه

  کلا فیلم هندی رو ترجیع نمیدم اما این ۳تا فیلم فیلمای قشنگی هستن اگه ندیدید بد نیست دانلودشون کنید.

 7. سلام يه فيلمي هست كه قديمي بود و يه پليس زن با تعدادي ميمون كاري پليسي كردن و كمي هم زن پايسه كارهاي رزمي هم انجام ميداد، اسم فيلمش چيه
  خواههههههههش خواهههههههش جوابم بديد خيلي وقته كه ذهنم دنبالشه
  ممنونم

  1. من این فیلم و دوس نداشتم نه از نظر محتوا و نه داستان
   استوری به نظرم هندی شرقی نبود و صرفا از نظر حضور ستاره ها و جلوه های مدرن و البته همون ترکیب رنگهای مختلف و زیبای خاص فیلمهای هند و بالیوود هست که میتونه لذتی از دیدنش بده حتی رقص و آواز و در واقع موزیک ویدئوش هم به قدرت فیلمهای دیگر هند نبود با اینکه معتقدم بازی شاهرخ خان همیشه قدرت خاصی به فیلم میده اما این فیلم و زیاد نپسندیدم ناگفته نماند من چند ماهیست که به سینما و فرهنگ و رقص و موسیقی هند علاقه مند شدم و البته با شاهرخ خان بود که با فیلم هندی ارتباط گرفتم و صرفا هم فیلمهای شاهرخ خان رو تا به الان دیدم

  1. از اونجایی که فکر اسم این فیلم مثل خوره وجودمو میخورد دو روز کامل اینترنتو گشتم. هیچ جا هیچ اثری از اسمش نبود. بلاخره فهمیدم که این فقط یک ویدئو کلیپ داستانی بوده که برای آهنگ آاجا سونیا از خواننده معروف پاکستانی به نام شازیا منصور ساخته شده بوده با بازی سمیر سونی و شربانی موکورجی
   یعنی با اطمینان میگم فیلم بلندی در موردش ساخته نشده

 8. سلام. چندین سال پیش یه فیلم بود که من فقط ازش یه کلیپ داشتم که توش یه زنی که لباس سفید زیبایی پوشیده بود توی یه مراسم مجلل می خوند و می رقصید. اونجوری که من برداشت کردم عاشق کسی بود که اون روز عروسی یا نامزدیش بود. اگه کسی همچین فیلمی دیده ممنون میشم اسمشو بگید. خیلی دوست دارم کل فیلمو ببینم.

 9. سلام دوستان
  منم یه فیلم هندی رو خیلی دوست دارم ولی اسمش و بازیگراشو نمیدونم اون موقع که دیدمش 11 سالم بود…
  یه فیلم بود که فکر کنم چهار تا بازیگر زوج اصلی داشت دوتا دختر دوتا پسر
  یه خانوم مسن هم بود .. نمیدونم چی بود اصل داستان اما تو یه اکتشاف ظاهرا یه مکان تاریخی رو پیدا کرده بودن که … مجسمه خانومه ظاهرا زنده شد و بعدا اخرش نمیدونم چرا اونجا تخریب شد و اون خانومه هم که از قدیم اونجا بود انگار مرد… لباس سنتی قرمزش خیلی تو فیلم برجسته بود.
  من این فیلمو خیلی دوست دارم ببینم
  ولی هرچی گشتم پیداش نکردم.. میشه اگه کسی دیدش به من اطلاع بده ؟

 10. سلام. آیا شما فیلمی رو می شناسید که شاشی کاپور و آمیتاباچان و یک بازیگر دیگر در نقش 3 تا برادر بودن و پدرشون پلیس بود و یک نشانی در دست هاشون بود که وقتی بزرگ شدن از طریق اون همدیگه رو شناختن؟
  آیا اسمش رو می دونین؟

  1. احمد آقا،اسمه فیلمی که پسره تو قطار از دختره خوشش میاد و بعد دختره با خانوادش واسه ازدواج میره روستا،و پسره هم بعنوان دوست داماد به دنبال دختر میره همون روستا، عاشق(داماد،دلداده)عروسش را میبرد، با بازی کاجول و شاهرخ خان..

  2. اون فیلمی که شما میگین امیتا و شاشی کاپور بازی کردن که 3تا برادرن…دوتا فیلم دیدم که موضوعش همین بود،هر جفتش،امیتا باچانو کاپور بازی میکنه…
   یکیش،امر اکبر آنتونی.
   اون یکی هم اگه اشتباه نکنم، نصیب من..
   امیدوارم یکی از این فیلم ها فیلمی باشه که مد نطرتون هست،باشه..

 11. سلام خسته نباشید ببخشید یه فیلم قدیمی بود هندی که سلمان خان با سه تا بچه توش بازی میکردند یه روز سلمان خان میره فروشگاه یه دختررو میبینه عاشقش میشه دختره یه سگ داشته به اسم رومئو بعد برای دختره یه اتفاقی میفته سلمان خان میبرتش خونه خودش به بچه هاش میگه این مادرتونه

  اسمشو بهم بگید به قران خیلی اجباریه باید این فیلمو پیدا کنم ممنون

  1. سلام!
   من با استفاده از خلاصه ی داستان و اینکه بازیگر فیلم سلمان خان هست تو سایتای خارجی به این فیلم رسیدم. مطمئن نیستم این باشه چون ندیدمش ولی امکانش زیاده.امیدوارم درست باشه.
   Ek Ladka Ek Ladki
   اسم فاریش هم یک پسر یک دختر و سه بچه است.

 12. آقا سلام.مخلصات.بچه که بودم یه فیلمی دیدم که اسمشو یادم نمیاد.بازیگر نقش اصلی تو فیلم اسمش ثورج بود.کوچیک که بود واسه پدرش پاپوش درست میکنن و با شکنجه اعدامش میکنن.وقتی بزرگ میشه انتقام میگیره.البته یادمه که ارتباط عجیبی بین این خانواده با مارها بود.اگه اسم فیلمو برام بنویسید خیلی خوب میشه.ممنون.

 13. سلام اون فیلمی که پسره روی شیشه راه میره raja و نام فارسی سرنوشت راجا با بازی سانجی کاپور مادهوری وموکش خانا،دالیپ تاهیل میابشد

 14. سلام به همگي
  فيلمي رو ميشناسين كه توي صحنه خوندنش توي يه دشت شقايق باشه و گوشه اي از اون دشت مردي مشغول درو كردن شقايق ها باشه…
  لطفاً بهم بگين… ممنون ميشم

 15. همه میدونن از نظر مردم هند چه جوونا چه قدیمیا فیلمی رو دست فیلم دلواله یا همون عاشق عروس رو میبره نیومده با بازی بی نظیر شاهرخ خان و کاجول. البته جدا از این فیلمای قدیمی فیلم های سال های اخیر یعنی از سال 2000 به بعد خیلی شاهکار توشون بوده.

 16. هرکی بخوادفیلم هندی دانلودکنه من حاضرم راهنماییش کنم هرفیلمی که فکرش کنیدمیشه گیرش اورد،حتی نایابترینش،اگرهم خواستین من میتونم براتون گیربیارم

  1. سلام.لطفا بفرمایید چطوری!!!
   من دنبال یه فیلم قدیمی هستم که سینمای دهه 50 ایران نشون داده شده.یه مردی بچه هاش رو کور میکرد که گدایی کنن…
   البته من پدرم میگه اسمش چراغ خانواده بوده ولی من هرچی گشتم همچین اسمی نداریم.اگه میشه کمک کنید ممنونم

  2. سلام یه کلیپی دیدم که صحنه یه مهمونی بزرگ بود دختره هر جایی پسره میرفت دنبالش می رفت اما پسره بهش نمیداد آخرشم شاهرخ خان رو نشون داد که داشت به دختره نگاه می کرد.

  3. سلام من یک فیلم هندی رو میخوام اگه بتونی کمکم کنی ممنونت میشم یک اقیی سگشو بزرگ میکنه چند نفر زنش وخودشو میکشن سگه از روی فیلم که صاحبش قبل از مرگش داشته میگرفترو میبره پیش پل
   یس بعد خود سگه انتقامشونو میگیره خیلی قدیمیه ممنون

  4. سلام
   اون فیلمه که پسره اسمش کریشناس خدمتکاره با برادراش دعواش میشه باباش از خونه میندازتش بیرون بعد میره یه شهر دیگه بازیگر معروفی میشه برمیگرده پدر ورشکسته رو نجات میده ولی پدرش آخرش میمیره

  5. سلام،من بچگیام ی فیلم دیده بودم ک دوتا دختر باهم دوستن بعدش یکیشون ازدواج میکنه اما بچه دار نمیشه بعدشم دوستش رو ب شوهرش معرفی میکنه ک باهم ازدواج کنن و بعدش کمکم شوهرش از زن اول فاصله میگیرء،ب فارسی فکر کنم هوو بود اسم فیلمش
   خیییییلی دنبالشم

  6. سلام تقریبا23سال پیش من کوچیک بودم یک فیلم هندی داشتیم که دختره کوره وسازمیزنه دوربرشم پرازمجسمه های مقدس هندیه ودوبرادرهم هستن ثروتمندن که یکیشون ضالمه وستمگرواون یکی مهربونه وعاشق اون دخترنوازنده کورمیشه.خواهشااگه میدونیداسمشو بگید .من 5سالمه بوده دقیق یادم نمیاد.بنطرم راج کاپور ازبازیگراش بود

  7. سلام.من دنبال اون فیلمی ام ک از تی وی پخش شده خیلی سال پیش عروسه پدر و بیرون میکنه ی عروس دیگم‌مادر شوهرشو اینا نوه هاشونو میبردن مدرسه پیرمرد و پیر زن عاشق هم شدن.بعد نوه هاشون با هم ازدواج کردن.اسم فیلمشو میتونی پیدا کنی برام

  8. دوست خوبم درود بر شما ،
   فیلم «تلک» رو دیدی؟
   من دنبال این فیلمم البته به حروف فارسی در صحنه های اول فیلم نوشته بود تلک ،
   اما هرچه تو اینترنت گشتم نبود،
   داستان فیلم هم یه دختره زرنگی بود که رییس گروه یاغی ها بود و سوار بر اسب میرفت دزدی و…
   اگه میدونی کدوم فیلمه اسم دیگه ای داره لطف میکنید به ایمیل من بفرستید
   bab.babi@yahoo.com
   سپاس از شما

  9. دوست عزیز یه فیلم بود شاید ۲۰ سال پیش شبکه سه پخش کرد اسم دختره فرشته حیدر بود و اسم باباش که پلیس بود کمیسر حیدر ، دختره عاشق یه پسر میشه اما هر دوشون رو میدزدن

  10. سلام یه سریال هندی بود دهه 80 تلویزیون نشون میداد. سری دیوی بازی کرده بود اسمشو یادم رفته. تو فیلم اسمش سیندیا بود. ممنون میشم اگه بگید از کجا میتونم پیداش کنم و دانلودش کنم

   1. سلام ی فیلم هندی قدیمی بود
    ی پسر بود خاهرش مورد تجاوز قرار گرفت .ی عده بودن ک باشگاه ورزشی داشتن بعد پسرع رفتن اینقدر تمرین کرد تا بتونه مسابقه بده باشون
    همه شهرو خودشون از مبارزه این دوتا پرکردن از عکسشون. تومبازه طرف با نامردی ب چیزی ریخت تو چشم پسره. مربی طرف پسرشو ب نامردی تو مسابقه قطع نخاع شده بود. بعد پیروزی پسره یهو از جاش بلند شد.
    هرچی میگردم پیدا نمیکنم این‌فیلمو کسی میدونه اسم فیلمو؟؟

  11. سلام خسته نباشید دنبال فیلم هندی هستم با بازی بلزیگر معروف وزیبا خانم رئکا تو فیلم از خفاش میترسه وهمین باعث میشه عموش همش آزارش بده لطفا نام فیلم رو برام پیدا کنید ممنون

  12. فیلم هندی که از تلویزون پخش شد شاید 20 سال پیش در مورد مردی پول داد برادرهای کوچیکش خونه بخرن براش اونا به اسم خودشون خریدن و بعد انداختنش بیرون اونم با تعمیر ماشین های قدیمی سعی کرد پول در بیاره
   تو این مورد اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم

  1. دنبال ی فیلم هندی ام که پدر بعد از چندسال پسرشو تو ی خانواده مرفه و پولدار پیدا میکنه ولی اونا حاضر نمیشن پسرشو بدن…

  2. سلام.یادمه یه فیلمی بود دختره موهاش عجیب غریب بود موهاش به شکل نیم دایره پشت سرش رفته بود بالا هرکاری میکردن موهاش صاف نمیشد.یادمه اخرشم تو بیماستان بچه ش به دنیا اومده بود این کنار بچه ش بود و فیلم تموم شد.فیلم هم غم انگیز بود هم طنز.کمک کنید ممنون میشم.

   1. اسم فیلم نصیب من امروز داشتم میدیم خیلی غم انگیزه یه جاهاییش هم طنزه بهترین فیلم هندی هست که تو عمرم دیدم

 17. به نظر من رانی موکرجی بزرگترین و هنرمندترین بازیگر زن هنده چون هم زیباست و هم خوب و دلنشین و جذاب بازی میکنه من که عاشق فیلم هاشم .

 18. فیلم تحت تعقیب و گجنی بعلاوه بادیگارد و rabne banade jodiبهترین فیلمهای هندی هستن ک اگ ندیدین باید ببینین یعنی صد بار دیدن هم می ارزن

 19. وای عجب مطلب خوبی بود. منم اکثر این فیلما رو توی بچگیم و نوار وی اچ اس دیدم. فیلم امر اکبر آنتونی، شعله، سنگام، اون فیلم زن مار که چقدر ازش می ترسیدم. فیلم بیا در آغوشم با اون آوازهای دوتایی باباهه و پسره. یا ویجی با اون دیالوگ معروفش توی قانون. خیلی عالی بود. ممنونم.

 20. با سلام يه فيلمي ديدم دهه هشتاد فكر كنم اسمش ويتار كيشان بود دوبار پخش شد داستان طوري بود كه بچه ها درس ميخونن و بزرگ ميشن پدر دست اش توئ ميكانيكي قطع ميشه و بچه ها پدر را از خونه بيرون ميكنن و بعد پدر ميكانيك سيار ميشه تا اينكه فكر بهسازي كاربراتور به سرش ميزنه و كارخانه ميسازه آنيل كاپور نيز بازي كرده
  اگر اسم اش را بگين ممنون ميشم

 21. سلام

  بهترین فیلمایی که دیدم از باب طنز اما عمیق و اشک آورز

  سه نخاله محصول 2000 + مونابایی ام بی بی اس

  فیلم عاشقانه اش

  فیلم dar محصول 1993 و فیلم kal ho na ho

  همچنین فیلم دوداس و فیلم طنز dhamal رو خیلی دوس دارم.

  در ضمن فیلمی که دوستمون دنبالش بود که پسره از رو شیشه ها رد میشه اسم فیلم راجا هست با بازیگری سانجی کاپور و مادهوری دیکشیت

 22. سلام دنبال یه فیلمم اسمشو نمیدونم اگه میدونید کمکم کنید
  خلاصش اینه که
  یه پسر پولدار با یه دختر ازدواج میکنه
  بعد دختره رو میبره خونش که یه قصره داخل آب.
  بعد دختره هرشب روح زن قبلی رو میبینه و میترسه بعد معلوم میشه خدمتکار اون خونه عاشق پسره بوده و زنه رو اذیت میکرده. بعد خدمتکاره خودشو اتیش میزنه

 23. سلام
  ی فیلم هندی زیرنویس تو ماهواره سه سال پیش دیدم نه بازیگراشو میشناسم نه اسمشو خلاصه فیلمش درباره مسابقات رقص بود جایی ک دوتا پسر بودن با هم رفیق بودن ب همرا ی گروه که تو مسابقات محلی رقص شرکت میکردن تا اینکه رفتن توی مسابقات بزرگتری شرکت کنن ولی با هم اختلاف پیدا میکنن و گروهشون هم ب دو قسمت تقسیم میشه و روبروی هم قرار میگیرن….لطفا اگه کسی اسمشو میدونه بگه بدجور دنبالشم …ممنون

 24. سلام
  من دنبال یک فیلم قدیمی هندیم
  موضوعش این بود
  یک مرد دوتا پسر داره با اونا میره بازار و یکی از یچه هتش گم میشه و انا یک مرد میگیره سوار شتری که داره مسابقه میده میکنه و پسر روی شتر انقدر گریه میکنه که میمیره
  بعد این یکی پسر ک بزرگ میشه یه دختره ببر داره تو پای ببر ی نیغ رفته بود پسرم رفتو تیغو از پاش در اورد
  اگ اسم فیلمو میدونین بهم بگین
  اگ میشه تو ایمیلم بگین ممنون میشم
  tohidtnt00@gmail.com

 25. فکر کنم بهتر بود بین این فیلم ها فیلم دلاور عروس را میرباید هم میبود. واقعا فیلم زیبایی است .
  dilwale dulhania le jayenge

 26. سلام.وقت همگی شما بخیر باشه چه آقایان و چه خانمهاعزیز و هم وطن گل خودم،آقاتوحید اسم اون فیلم شما که بچه رو شتر میمیره پادشاه بی تاج اسمشه مح
  صول 1994-آقا حمی اسم اون فیلم شما هم که مرده مکانیکه و دستشو از دست میده اسمش اوتار محصول 1983..آقا پوریا اسم اون فیلمم که سلمان خان زنه رو میبره پیش اون سه تا بچه اسمش یک دختر،یک پسر و سه بچه هستش سال تولیدش یادم رفته ولی مال اوایل دهه ی 90 هستش،اسم اون فیلمیم که پسره میره خونه ی دختره و مسخرش میکنن که عشق چیه و پسره واسه اثبات دوست داشتن و عشقش نسبت به دختره خونه ی برادر دختره رو شیشه راه میره اسمش سرنوشت راجا هست فکر کنم محصول 1995 یا 1996 باشه با بازی سانجی کاپور و مادهوری..از این سایتم سپاسگزارم.خوشحال میشم که دل کسیو شاد کنم و باعث شادیش بشم.شقایق خانم،بهار خانم،الهه خانم فیلمهای شما هم توضیح کم در موردش دادین و حدود هزاران هزار فیلم هندی وجود داره و سالانه نزدیک 1000 فیلم در هندوستان تولید میشه که بیشتر داستان و محتواش هم به خاطر زیاد بودن و ساختن بیش از حد فیلم هندی شبیه هم هستن داستان و محتواشون..این ایمیله منه عزیزان به محض دیدن جوابتونو میدم اگه ببینم واگه بتونم و ببینم و در خدمتم،چون من به خاطر چشم و اعصاب و حفظ کردن آرامشی که داشتم و دارم زیاد وارد کامپیوتر و سایتها نمیشم،اینم ایمیلمه reza35533@gmail.com

 27. سلام من ی فیلم هندی قدیمی دیدم اسمشو نمیدونم خیلی هم سرچ کردم ولی پیداش نکردم داستان دوتا برادر بردار بزرگه و زنش بچه دار نمیشن برای زنش خطرناکه
  برادر کوچيکه ازدواج میکنه ولی وقتی بچه دار میشن زن داداش بزرگه بچه بغلش از پله ها ميوفتا و بچه میمیره بعدم زن داداش کوچيکه دیونه میشه دکترا میگن این باید دوباره بچه دار ش خوب میشه
  زن داداش بزرگم بچه دار میشه و بچشو میده ب اونا و خودش میمیره اگر کسی اسمشو میدونه یا اسم بازيگراشو بلده ب من بگه لطفا
  fereshte.6845@Hotmail.co.uk

 28. سلام. یه فیلم هندی بود من بچه بودم دیدم. دوبله قبل انقلاب فکر کنم .یه زن و شوهرو جادو میکنن و بچه شونو میندازن تو جنگل بعد حیوونای جنگل بزرگش می کنن .وقتی بزرگ شد جون یک خانما نجات میده . اون دختر میاردش پیش خودشو بهش حرف زدن و اینا یاد میده و … اسمشم فیل بزرگ بود . ولی هر چی تو اینترنت سرچ می کنم هیچی در موردش نوشته نشده

 29. سلام یه فیلم بود کا امیتا باچان نقش یه بادریگارد بچه کوچیک رو بازی میکنه و در نهایت خودش رباینده اصلی اون بچه هیت.اسم اون فیلم رو به منم بگید مررررررررررسی

 30. سلام،یه فیلم هندی بود که یه دختری عاشق یه پسری میشد‌،دختره هم خیلی پولدار بود‌ولی پسره نامزد داشت،در آخر فیلم هم دختره میفته توی دره و فلج میشه،اسم فیلم رو میشه بگین؟

 31. بهترین فیلم ها فکر پی کی p. k رو باید دید
  پر فروش ترین فیلم کل تاریخ هند هستو پر حاشیه ترین و البته خارج از هند هم کلی فروخته

 32. سلام.من دنبال یه فیلمی هستم که دهه 50 سینمای ایران نشون داده.یه پدری بچه هاشو کور میکرد میفرستاد گدایی..
  پدرم میگفت اسمش چراغ خانواده بوده ولی من هرچی گشتم همچین اسمی ندیدم.اگه کسی میدونه اسمش چیه لطفا بگه خیلی ممنون میشم دوستان

 33. منم فیلم هندی زیاد می بینم اونایی که از همه بیشتر دوست دارم چوری چوری چوپکه چوپکه با بازی سلمان خان ، رانی ، پریتی. به دنبال داماد با بازی سلمان خان و کاریشما کاپور ، پاداش عاشقی با بازی فردین خان و آمریتا ، جان من قبول کن با بازی اورمیلا و سلمان خان . عشق من جای دیگریست کاجول و آجی . دلی که دست بردار نیست امیرخان و پوجا بهات

 34. سلام دنبال فیلمی هستم که فقط میدونم که درباره دو دانشگاه پسرانه و دخترانه که یک پسر و دختر عاشق هم هستند همین ممنون

 35. در مورد فیلمای هندی گفتنی زیاده من یادمه وقتی نوجوون بودم همراه برادرم هر هفته میرفتیم سینما و فیلم هندی میدیدیم اون وقتا سوژه های فیلم خیلی برامون جالب بود و موسیقی سحر انگیز هند تاثیر عمیقی بر روح و قلبمون میگذاشت با گذر زمان و تغییر و تحولی که در فیلمسازی هند صورت گرفت ،الان تنها چیزی که ما رو وادار میکنه فیلم هندی ببینیم ، همانا موسیقی و رقص های کلاسیکش هست و صحنه های اصیل مراسم و سنت ها همیشه برامون جالب وگیراست ایکاش این فیلم ساز ها بدونن که مردم اگه بخوان فیلم امریکایی ببینند خوب دیگه چرا میرند دنبال فیلمای هندی چقدر در حسرت اون موسیقی ها و رقص ها فیلم هندی دیدم و در اخر هیچ نیافتم بجز اندک حس نوستالژیک . . .با تشکر آنیتا

 36. یه فیلم هندی بود زمان بچگی دیدم الان هرچی مممیگردم پیداش نمیکنم اعصابمو داغون کرده داستانش در مورد دوتا خواهر بود که یکیشون ازدواج کرده بود کوچیکیم تازه عاشق شده بود فقط خواهره در مورد عشقش اینا میدونست که خواهره از پله ها افتاد و مرد گذشت تا اینکه عروسی خواهر کوچیکه شد فکر میکرد داماد همون عشقشه ولی یهو روز عروسی فهمید داماد شوهر خواهرشه و غش کرد اسم دختره ویکتانا یا دیکتانا یا هیکتانا… بود خواهشن هر کی میدونه بگه اسم فیلمو

  1. یه سوالی ذهنمو درگیر کرده
   این کسی ک جای شاهرخ خان تو فیلما می
   خونه اسمشو میدونین خیلی خوب میخونه

   1. طرفدار کینگ خان

    ترانه جان توو گوگل سرچ کن اسم هر فیلمی رو که میخوای اسم آهنگ هاش رو به علاوه ی خواننده اش میاره

 37. سلام یه فیلم هندی قدیمی بود که دو شب پیش ساعت ۲۳ از شبکه جم بالیوود پخش شد اول فیلم نشون میده پسره یه تمساح بزرگی شکار میکنه .مردم افتخار میکنن بهش .کم جلوتر عاشق دختری به نام چانی میشه اخرای فیلم دستگیر میشه ولی برای نجات ش مجبور میشه با دوتا ادم قول نما مبارزه کنه شکستشان بده.اما اسم فیلم نفهمیدم چی بوده دوستان میتونن راهنمایی کنند ممنون میشم

 38. یک فیلم هندی سیاه و سفید بود که مردی فقیر که دوچرخه داشت و نقاشی می کشید، با مادرش زندگی می کرد و عاشق یک دختر ثروتمند میشه و از راه فروش نقاشی هایی که می کشید پول در می آورد و بعدا” مشخص شد که مادرش نقاشی هایش را می خریده! بعد مادر به یک بیماری مبتلا میشه و یک داروی سمی که شبیه قرص بود مصرف می کنه و به مرور زمان حالش بدتر میشه و می میره! دادگاه هم پسر را به خیال اینکه مادرش را به قتل رسانده، فرزند را محکوم به اعدام می کنند که همان دختر ثروتمند که نامزدش بود، توی دادگاه به دروغ قتل مادر را به گردن میگیره که پسر هم داد میزنه میگه نه من نمی خوام به خاطر من یک نفر دیگه که بی گناه است اعدام بشه! البته توی فیلم، آن دارو را از داروخانه ها جمع آوری کرده بودند غیر از همین یک دارو که این پسر برای مادرش خرید و مسئول داروخانه گفت از همین ببرید مال “شرکت مدرنه” و … غافل از اینکه اون دارو سمی است و بقیه قضایا ….

  اگه اشتباه نکنم، فکر کنم راج کاپور بازی کرده باشه.
  ممنون میشم اگه اسم فیلم را به من بگویید.
  با تشکر

 39. سلام.ممنون از سایت خوبتون.ابراهیم اون فیلمی که پسره اول فیلم یه تمساح رو با نیزه سه سر میکشه اسمش موهنجو دارو هست.با بازی هرتیک روشن.اشتباه نکنم ساخت اخرای سال2016 هست.

  1. سلام .علی ممنونم از کمکت خیلی لطف کردی.من نتونستم تا اخر فیلمو ببینم .ولی اگه تو نت گیرم بیاد دانلودش میکنم میبینم فیلم قشنگی بودش.

 40. سلام خسته نباشید من دمبال یک فیلم هندی هستم پیدا نمیکنم میشه شما برام پیدا کنید توی این فیلم شاهرخ خان داخل قطار از یک دختر خوشش میاد و اون دختر همراه پدرش به روستای میره برای ازدواج وشاهرخ خان هم به بهانه من دوست داماد هستم به انم روستا میره که دختره رو ببینه

  1. طرفدار کینگ خان

   احمد آقا با این مشخصات ۲ تا فیلم هست؛یکی عاشق دلشکسته عروس را میبرد محصول ۱۹۹۵،یکی هم قطار چنای محصول ۲۰۱۳

 41. سلام خدمت همه خانوما واقایون گل سایت
  من یه فیلم خییییییییییییلیییی خنده دار و جدیدهندی میخوام لطفا چنتا پیشنهاد بدین برم دانلودش کنم
  مرسییییییییییی
  تشکررررر

 42. با سلام خدمت دوستان گلم
  یه فیلم بود با بازی امیتا باچان،که تو یه اسکله کار میکرد پدرشو میکشن و خودش برادران ناتنیشو بزرگ میکنه و وقتی بزرگ میشن با هم انتقام میگیرن
  یه صحنه اول فیلم داشت که امیتا باچان عاشق خواهر دوستش شده بود و میخواست بهش بگه،و همش یه حرفیو تکرار میکرد، تو یه انباری بود و داشت با دوستش حرف میزد…
  خواهشا هر کی اسمشو میدونه راهنماییم کنه

 43. سلام ی فیلمی خیلی سال قبل تلویزیون گذاشت ک ی خانواده بودن زن و شوهر تصادف میکنن زنه می‌سوزه بعد هم جراحی پلاستیک می‌کنه هم فراموشی می‌گیره فک کنم اسم دختره سیندیا بود کسی دیده بگه اسم فیلمو?

 44. باعرض سلام خدمت همگی دوستان

  دوستان من هم دنبال اسم فیلمی با موضوع بک خانواده که دخترهای دوقلو داشتن تقریبا 8- 9 ساله که زن و شوهر بدلایلی از هم جدا میشن و دزدان دختران دوقلو را میدزدن و مادر خانواده با تلاش بسیار زیاد پیداشون میکنه فکر کنم یک قدرت جادویی هم داشت سپاس از همگی

 45. بازتاب: دانلود کلیپ عروس شله شله

 46. سلام یه فیلمی بود با بازی سانجی دات که یه صحنش این بود که سانجی دات داشت تیر اندازی می کرد که یهو یه پسر بچرو میبینه و اون پسررو بزرگ میکنه و فک کنم بعدا جفتشون عاشق یه نفر می شن….کسی میدونه اسم فیلم چیه؟

 47. سلام من در سال 84 یک فیلم هندی دیدم که در آن پدر خانواده یکبار ازدواج کرده بو بدون این که به خانواده ی فعلی اش بگوید و پسری که از ازدواج سابقش داشته بود به طرف پدر آمده بود ولی پدرش اول نمی پذیرفت .بالاخره پدر بیمار شد و احتیاج به کلیه پیدا کرد جوری که هیچ یک از اعضای خانواده اش نمی خواستند یا قادر نبودند به او کمک کنند.در انتها همان پسر که هویتش مخفی مانده بود و از ازدواج اولش بود کلیه اش را به پدرش داد و در آخر فیلم پر خانواده او را به همه ی اعضای خانواده اش معرفی کرد و گفت که که او پسرش است و کلیه اش را داده.می شود لطفا اسم این فیلم را بگویید من ممنون می شم.مچکرم.

 48. سلام. من یه فیلم هندی قبلا دیدم خیلی برام خاطره انگیزه متنش اینه چند نفر میرن دنبال پول داخل یه باغ یه نفرم تعقیبشون میکنه بعد که پولو پیدا میکنن میرن یه سالن خیریه و همه پولو به خیریه میدن کسی اسمشو مسدونه؟

 49. سلام ببخشید یه فیلم هندی بود یه مرد به نام اریان کانا با خواهرش خلاف میکردند بعد یه دختر از اریان کانا پول دزدی میکنه اریان کانا هم اونو میکشه بعد نامزد اون دختر میره از این اریان کانا انتقام میگیره میشه اسم این فیلمو بهم بگید تا دانلود کنم؟

 50. بازتاب: دانلود فیلم هندی امر اکبر انتونی با دوبله فارسی

  1. طرفدار کینگ خان

   ترانه جان فیلم هندی جاش یا خشم،مکس(شاهرخ) و پرکاش دو تا لات هستن که کار هرروزشون دعوا کردنه.راهول برادر کوچیک پرکاش از بمبئی برمیگرده به شهرشون که اسمش واسکو عه تا یه مغازه شیرینی فروشی باز کنه ولی عاشق شرلی خواهر دوقلوی مکس میشه.مکس از رابطه بین راهول و خواهرش باخبر میشه و خواهرش رو تهدید میکنه که اگه دوباره با پسره حرف بزنه راهول رو میکشه. راهول از برادرش میخواد با مکس حرف بزنه و اونو راضی کنه تا راهول و شرلی با هم ازدواج کنن ولی یکی از دوستای پرکاش بهش خبر میده که واسکو،شهردار شهر پدر واقعی مکس و شرلی هستش و میدان اصلی شهر طبق سندی که پیش مادربزرگشونه به نام مادر اون دو تاست و به ارث رسیده به مکس و شرلی.پرکاش نقشه میکشه و یه روز که مکس تنهایی رفته بوده سر قبر مادرش به بهونه حرف زدن درمورد ازدواج راهول و شرلی میره پیشش،تا وقتی دارن با هم صحبت میکنن دوستش مکس رو با گلوله بکشه.ولی طی درگیری مکس یه تیر به بازوی پرکاش میزنه و از ترس فرار میکنه.دوست پرکاش میاد بالای سرش و وقتی میبینه زنده اس برای اینکه خونش بیفته گردن مکس با چاقو کار پرکاش رو تموم میکنه.پلیس هم به خیال اینکه مکس قاتله دستگیرش میکنه ولی یکشب قبل از دادگاه دوست پرکاش تصادف میکنه و در لحظات آخر عمرش حقیقت رو میگه.تو روز دادگاه راهول با مدرک ثابت میکنه مکس بیگناهه و آخر فیلم مکس دست خواهرش رو میذاره تو دست راهول.

  2. طرفدار کینگ خان

   ترانه جان فیلم هندی جاش یا خشم،مکس(شاهرخ) و پرکاش دو تا لات هستن که کار هرروزشون دعوا کردنه.راهول برادر کوچیک پرکاش از بمبئی برمیگرده به شهرشون که اسمش واسکو عه تا یه مغازه شیرینی فروشی باز کنه ولی عاشق شرلی خواهر دوقلوی مکس میشه.مکس از رابطه بین راهول و خواهرش باخبر میشه و خواهرش رو تهدید میکنه که اگه دوباره با پسره حرف بزنه راهول رو میکشه. راهول از برادرش میخواد با مکس حرف

 51. سلام
  اسم این فیلمو بگین لطفا
  فک کنم وحشی یا انیمال بود ولی هرچقد میگردم نیست
  پدراسمش بابانیل بود فکر کنم
  بعد پدر بزرگ نوه رو میدزده پدر نونی و که برای نشونه بهش داده بودن و خورد میکنه از شیشه ی سقف میپره داخل
  میندازنش تو قفس
  سگا بجه رو پاره میکنن پدر میله هارو باز میکنه میاد بیرون
  حال ندارم کل فیلم و تعریف کنم
  لطفا اگه میدونین بگین اسمشو
  مرسی

 52. سلام.یادمه یه فیلمی بود دختره موهاش عجیب غریب بود موهاش به شکل نیم دایره پشت سرش رفته بود بالا هرکاری میکردن موهاش صاف نمیشد.یادمه اخرشم تو بیماستان بچه ش به دنیا اومده بود این کنار بچه ش بود و فیلم تموم شد.فیلم هم غم انگیز بود هم طنز.کمک کنید ممنون میشم.

 53. سلام مرسی از فیلم های خوبتون .یه فیلم هندی بود که یک خلافکار یه پسر بچه رو از حادثه قطار نجات داد پلیسا دنبالش بودن و اون رفت پیش نامزدش و نامزدش فکر کرد بچه ی خودشه و نامزدیشونه به هم زد و اونم وقت توضیح نداشت و سالها بعد خانواده پسر که خیلی پولدار بودن بچشون رو پیدا کردن و می خواستن اونو از اون مرد بگیرن

  1. مرده اسمشو میذاره بابا لوهار و رمزش با خلافکاری که بزرگش کرده بوده یه نون بود؛ فک کنم اسم فیلمه هم یه ربطی به نان داشت

 54. یه فیلم بود که یه پدر به خاطر اینکه بتونه با بچه هاش باشه قیافشو شبیه مادر زنش می کنه و به عنوان پرستار وارد خونه ی زن سابقش میشه کسی می دونه اسمش چیه ؟؟؟؟

 55. سلام.یه فیلم هندی بود که خیلی وقت پیش پخش شد از تلوزیون.اسمشو یادم رفته.یه خانواده تو راه راهزنها بهشون حمله میکنن یه بچه شیرخوار دارن که تو جنگل گم میشه بعدش تو جنگل بزرگ میشه.اشتباه نکنم یه فیل بزرگش میکنه .اگه اسم فیلمو بتونین بهم بگین ممنون میشم

 56. سلام به همه..
  از این سایت هم میشه فیلم دان کرد؟؟
  اگه میشه دان کرد،ممنون میشم راهنماییم کنید..
  با تشکر

 57. سلام من دنبال ی فیلم میگردم از آمیتاب پاچان یسری سکانساشو یادم ولی اسم فیلمو ن.فیلمش قدیمی بود کشور های غربی طبق معمول هند زیر سلطه گرفته بودن سفارت خونه زده بودن و ظلم زیادی به مردم اون منطقه میکردن،ی قسمت داره که یجایی که ورود سگ و هندی ها ممنون ولی آمیتاپاچان میره ميگه هم هندی اومد و سگ و غیره…. ی گوش مالی حسابی میده اونارو از این هندی بازیا،اگه اسمشو کسی بلده لطفا بمن بگید ممنون میشم

 58. باسلام فیلم بیادر اغوشم دوبله کسی نداره خیلی دنبالشم من رو فیلم ویدئو دیدم اما الان تو اینترنت پیدا نمیکنم

 59. با سلام به همگی من خیلی از فیلم‌های هندی خوشم میاد اکثرا فیلم هندی می‌بینم و آهنگهای هندی گوش می‌کنم . آیا کسی می‌دونه چه جوری میشه با هنرمندان هندی مکاتبه کرد

 60. سلام بچه ها ممنون میشم جواب منو بدید یه فیلم هندی بود که یه مرد و زن با هم با یه اتوبوس کار میکنند بعد کارشون میگیره شرکت اتوبوس رانی میزنن اما زنه مدیریت رو میگیره و مرده رو میندازه بیرون مرده دوباره شروع میکنه و یه شرکت میزنه و شرکت زنه هم برشکست میشه

 61. سلام یه فیلم هندی بود که دختره وقتی دنیا میاد مادره میمیره و پدره از بچه متنفر میشه و سرش نامادری میاره دختره همش بدشانسی میاره بزرگ میشه و ازدواج میکنه و مادرشوهرش اونو از خونه پرت میکنه بیرون. اسم فیلمو میدونین؟

 62. سلام به همه دوستان
  فیلمی هست به نام دوستی . این اسمی هستش که توی دهه هفتاداز کانال سه اعلام شد. سالهاست دنبالش هستم . اگه کمک کنید به دستش بیارم ممنون و دعاگوی همه تون میشم . سعی کردم دانلود کنم اماپیدا نکردم .داستان درباره دوتا دوست نابیناوچلاقه با دو سه ترانه شدیدا سوزناک . فیلم سیاه و سفیده و بسیار قدیمی.

 63. سلام : درفیلمی که امیرخان بازی میکرد داخل اتوبوس بودند اتوبوس جایی توقف کرد چندتا قلدر خواستند برای مسافرین مزاحمت ایجاد کنند امیرخان گفت اگر مردید بیاین بریم پایین مبارزه کنیم خوب که انها رفتند امیرخان در اتوبوس رابست وانها جاماندند واتوبوس به راهش ادامه داد

 64. سلام امیدوارم شما بتونید کمکم مکنید من قبلا ی کلیپ هندی دیدم کواقعا زیبا بود ولی بدلیل اینک اسمش نمیدونستم هنوز نتونستم فیلمش ببینم ممنون میشم اگ کسی اسمش رو میدونه بهم اطلاع بده موضوع فیلم راجب دختر ناشنوا و لالی بوده ک مهرت زیادی تو شنا داشته و حتی چند مدال هن اورد و کم کم با پسری ک میشناخته ازدواج میکنه بعدها بخاطر ناشنوا و لال بودن دختر مشکلاتی براشون پیش میادو رفتار پسره تغییر میکنه و کم کم بیخیال دختره میشه و ازش جدا میشه و دختره هم برا بهبود حالش راضی ب عمل و جراحی میشه باقیشو نمیدونم
  خواهش میکنم اگ اسمش رو میدونید حتما بهم اطلاع بدید

 65. سلام امیدوارم شما بتونید کمکم مکنید من قبلا ی کلیپ هندی دیدم ک واقعا زیبا بود ولی بدلیل اینک اسمش نمیدونستم هنوز نتونستم فیلمش ببینم ممنون میشم اگ کسی اسمش رو میدونه بهم اطلاع بده موضوع فیلم راجب دختر ناشنوا و لالی بوده ک مهارت زیادی تو شنا داشته و حتی چند مدال هم اورد و کم کم با پسری ک میشناخته ازدواج میکنه بعدها بخاطر ناشنوا و لال بودن دختر مشکلاتی براشون پیش میادو رفتار پسره تغییر میکنه و کم کم بیخیال دختره میشه و ازش جدا میشه و دختره هم برا بهبود حالش راضی ب عمل و جراحی میشه باقیشو نمیدونم
  خواهش میکنم اگ اسمش رو میدونید حتما بهم اطلاع بدید

 66. سلام خسته نباشین من دنبال یک فیلم هندی نسبتا قدیمی هستم (۶/۷سال پیش) اون موقع دیدم ولی اسمش یادم رفته موضوشو میگم خواهشا تورو خدا اسم فیلمو واسم به gmailam بفرستین ممنون.موضوع:یه بازیگر هندی که معروف بود ولی من اون موقع نمیشناختمش که با یه دختری ازدواج میکنه که کوره بعد یه چشمای دختر رو عمل میکنن اون مرده هم که داشت بیاد ببینتش تو راه جلوشو میگیرن اینم نمیتونه ببینتش بعدش مرد فراموشی میگیره نا پدید میشه زن هم با دوست شوهرش ازدواج میکنه و…

  1. اقا میلاد اون فیلم که با یک دختر کور ازدواج میکنه فیلم دوستت دارم هست
   با بازی ارجون رامپال امیشا پاتل و بابی دئول

 67. سلام یه فیلمی بود امیتاپاچان توس بازی میکرد فکر کنم حافظشو از دست داده بود اخر فیلم یادش اومد ..صحنه اخر فیلم هم یه تمساح رو گرفته بود گذاشته بود رو شونش و رفت نقش منفی فیلم رو. حسابی کتک زد.اسمشو کسی میدونه..یه فیلم دیگه هم هست که ترانش خیلی معروفه فکر کنم اول شعرش میگفت ژانتنی ..اینو هم کسی اسمشو میدونه؟

  1. آقا هومن اسم فیلم گنگا جمنا سرسوتی هستش با بازی آمیتاب و میتون چاکرابورتی و میناکشی شیشادری و جایا پرادا و نیروپاروی و امریش پوری

 68. سلام بهتون توصيه ميكنم حتما فيلم هندى معجزه دوستى با بازى هرتيك روشن و كارينا كاپور و رانى موكرجى رو ببينيد

 69. سلام.من دنبال یه فیلمی هندی هستم که خیلی قدیمی هستش اسمش نمیدونم چی بود فقط داستانش اینجوری بود که یه خواهر و برادری میرن به یه شهر دیگه اسم پسره گبین نارانگ بود که با خلاف کار های اون شهر مبارزه میکنه داستان خیلی زیبا و جالبیه لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه

 70. سلام من دنبال یه فیلم هندی میگردم درمورد دوتا خواهر ناتنی بود که مادر خواهر کوچیکه تو تصادف با پدره کشته میشن زن اول مرده از هر دوتا بچه ( هم دختر خودش و هم دختر زن دوم ) نگهداری میکنه و بعد از سال ها دختر کوچیکه حقیقتو میفهمه و دختر بزرگه عاشق یه خدمتکار میشه و دختر کوچیکه عاشق یه ادم ثروتمند . راستی زن اول مرده نمیدونست که شوهرش دوباره ازدواج کرده و اونا رو توی شهربازی میبینه . کسی هست این فیلمو دیده باشه ؟؟؟

 71. سلام من دنبال یه سریال هندی میگردم در مورد یه دختر از یه خانواده ثروتمند بود . توی اون خانواده هیچ کس حق نداشت روی حرف پدره حرف بزنه پدره هم میگه دخترش باید با یه پسره پولدار و … ازدواج کنه موقع مراسم عروسی خدمتکار اون خانواده میاد و میگه من عاشق دخترتونم باباهه هم عصبانی میشه و دخترشو به عقد خدمتکاره در میاره بعدم دختره رو از خونه پرت میکنه بیرون . دختره میره خونه پسره که توی محله فقیر نشین بود و هیچی نداشت و … کسی این سریالو دیده ؟؟؟

 72. اون فیلمی که دختره موهاش غیرعادی و شبیه دم کژدمه، اسش « نصیب من» هستش.
  فیلم « خداوند زوجها را میسازد» با بازی شاهرخ خان، محصول ۲۰۰۸ خیلی خیلی خیلی فیلم قشنگیه. حتما ببینین. مفهوم عرفان واقعی توش گنجونده شده اگه واقعا تماشاگرا درکش کنن.

 73. سلام
  من قبلا یه فیلمی دیدم که پدره سرطان گلو میگیره بعد پسرش اونو به بمبی میاره بعد پدره فوت میکنه پسره هم با ادمای خلاف کار دیگه درگیر میشه اگه اسمشو میدونید.بهم بگید در ضمن فیلمه هم ار ویدیو دیدم

  1. سلام
   من قبلا یه فیلمی دیدم که پدره سرطان گلو میگیره بعد پسرش اونو به بمبی میاره بعد پدره فوت میکنه پسره هم با ادمای خلاف کار دیگه درگیر میشه اگه اسمشو میدونید.بهم بگید در ضمن فیلمه هم ار ویدیو دیدم

 74. سلام دوستان زیرنویس فیلم شعله یا اگه ترجیحا دوبله فارسی باشه کسی آدرس سایتشو داره بفرسته؟ممنون نوستالوژی سالهای دور….

 75. سلام
  میگم بچه ها شرمنده اون چه فیلم هندی بود که توش والدین چهار تا بچه تو تصادف کشته میشن بد دادگاه حکم میکنه سرپرستی بچه ها باید دست راننده باشه و …. و در نهایت یه فرشته از اسمون میاد کمکش .

 76. سلام و عرض ادب…میبخشید فیلم چوری چوری رو چطور از کجا میتونم دانلود کنم…خیلی دنبالش بودم اما پیدا نکردم..ممنون میشم راهنماییم کنید..همچنین یه فیلمی بود که شاهرخ خان با رانی موکروجی باز ی میکرد توی یه قسمت از اهنگای فیلم اینو میخوندن باهم…ا مای گاد ای لا وی یو…ممنون میشم اسم اینم بهم بگید

 77. سلام من اسم اون فیلمی رو میخوام ک یه مردی بود با یه زنی ازدواج میکنه ک بعد توی یه تصادف قطار مرده زنش رو گم میکنه و فکر میکنه زنش مرده و بعد بچشونو میده یه زن دیگه و بعد از چند سال زنش رو پیدا میکنه و سعی میکنن بچشونو از اون یکی زنه پس بگیرن ولی بچشون دیگه بزرگ شده و فکر میکنه زنی ک پیشش بزرگ شده مادر واقعیشه

 78. سلام دوباره
  یه فیلم هندی هم بود که یه پسری بود که پس از فوت مادرش به دنبال پدش میگرده و وقتی پیداش میکنه میبینه پدرش ازدواج کرده و بچه هم داره و…. و پدرش نمیخواد قبول کنه که اون پسرشه و اینکه آخرش یه اتفاقی میوفته ک پسره ب پدرش کلیشو میده و این میشه که پدرش باهاش خوب رفتار میکنه
  ممنون میشم اسمشو بگین

 79. سلام. یه فیلم هندی قدیمی هست خیلی وقته دنبالشم. اسمشم نمیدونم. درباره یه بچه بود که مادرش میمیره و اخر فیلم مجسمه مادرشو در خونه کسی که بهش کمک میکرد پیدا میکنه و مرده میفهمه این بچه پسرشه

 80. منوچهر فروزنده

  سلام ،فیلم هندی دوبله فارسی بوبی bobby (کارگردان راچ کاپور بازیگران ریشی کاپور و دیمپل ) با آهنگهای کامل وکیفیت خیلی خوب را درخواست دارم ،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید برای تهیه اش. با تشکر

 81. سلام من دنبال دانلود کردن چند فیلم هندی قدیمی هستم اگه دوبله فارسی باشن که بهتر یک فیلم شهر جادو یا همون فیل بزگ 2 فیلم بغاوت با بازی درمندرا سه بیا در اغوشم لطفا اگه کسی میدونه ازکجا اینارو دانلود کنم بگه اخه خیلی سایتا هستن ولی لینک دانلود نیست

 82. سلام دونبال ی فیلم هندی هستم ک ی مرد سیاه پوش داره توش ک دونبال یکی میکنه با سرعت میره یهو موتور میاد زیر پاش همونی ک طرفش ی زنجیر انداخته گردنش ک ازش مواظبت میکنه کسی میدونه بهم بگه اسمش چیه خواهشن

 83. سلام من دنبال فیلم هندی میگردم که نه اسمشو میدونم نه بازیگراشو میشناسم فقط میدونم که در قصری دوتا برادر دوقلو هستن یکی به نام هشت بردن ودیگری به نام کووردن

 84. سلام به همه دوستداران فیلم هندی من عاشق فیلمومخصوصااهنگ هندیم اقایه فیلمی ازمیتن خیلی قدیمیه اسمش یادم نمیادبایه دخترخیلی خوشکل تواون دوره بی همتابودواقعاچشم رنگی زمزه هانگش تویه کافه بود این بود.توکن مانتاچوری چوری ای جاچوری تومری جان هه جاهه.امانمیتونم پیداش کنم خواهش میکنم اسم فیلم یاکلیپ اهنگوبگید.ممنون

 85. سلام . یه فیلم هندی سیاه وسفید بود که دوتا زن توی قطارن بعد قطار از روی پل پرت میشه پایین و یه زن آب میبره و بچه اش میدن به اون یکی خانم که حامله ست چون بچه اش توی شکمش میمیره . بعد چندسال اون خانم که آب برده توی یک روستا پیدا میکنن ممنون میشم اگه اسم فیلم بگید

 86. سلام یه فیلم هندی خیلی سال پیش ازشبکه سه پخش شد، یه دختری بود به نام شکوفه حیدر که مادرش رو از دست داده بود و پدرش پلیس بود و توی دانشگاه با یک پسر آشنا شد که بعدا فهمید پسر فرماندار شهره بعدش هم پسره وهم دختره رو دزدیدن … اسم فیلم رو یادم نیست اگر کسی میدونه اسم فیلمو بگه .سپاس

 87. وافعا ک تو این لیست جای فیلم زیبای گلستان خالیه
  خدای من فقط هفت هشت سال داشتم این فیلم رو دیدم یادمه بعد از گلستان ی فیلم دیگه داد اسمش کوشش بود چقدر گریه کردیم موقع دیدنش ی زن و شوهر کر و لال ک بچشونو از دس دادن چون نصف شب گریه میکرد اینا نمیشنیدن از رو تخت افتاد و مرد خییییلی غمگین بود یکی از ارزوهام دیدن دوباره این فیلمه ک فقط همون ی بار دیدمش

  سینمای هند با همه چاخانهایی ک تو فیلناشون دارن اما واقعا خیلی باصفا و رویاییه

  راستی هنرپیشه مورد علاقه من شیلپاشتیه عاشقشم.

 88. فرناز اسم اون فیلم کمیسر حیدر بود ک تو فرشها میپیچدنشون اگه اشتباه نکنم اون موقع شبکه سه تازه تاسیس شده بود

  1. نه عزیزم اسم پدرش این بود اسم فیلم یه چیز دیگه بود از چند نفر پرسیدم گفتن اسمش اوای فردا یا یک همچین چیزی بوده ولی هر چی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم

 89. ب اون دوست عزیز ک دنبال اپن فیلم دو تا خاهر ناتنی میگرده اسمش قلب من مال تو بود,پریتی و ماهیما چودری و مادرشونم رکا بود راستی بچه ها من بار اول شیلپا رو تو اون اهنگ معروف اکسریس دنیامه دیدم و عاشقش شدم اونموقع یازده سالم بود

 90. ب اون دوست عزیز ک دنبال اپن فیلم دو تا خاهر ناتنی میگرده اسمش قلب من مال تو بود,پریتی و ماهیما چودری و مادرشونم رکا بود پسره هم ارجون رامپال بود

 91. سلام دوستان یه فیلمی بود ک یه پسری نامزد داره وشیطونه ولی عاشق یه دختر مثبت و درسخون میشه اگه کسی این فیلمو دیده ممنون میشم اسمشو بگه
  لطفا

 92. سلام و تشکر از فیلماتون. یه فیلم قدیمی هندی بود که داستان حماسی داشت و مضمون جدی ولی با سوتی هایی که داده بود موجب خنده میشد. خیلی دلم میخواد ببینمش ولی اسمشو نمیدونم. صحنه هاشو میگم اگه میدونید لطفا بهم بگید.
  درباره جنگ با انگلیسی هاست. اخر فیلم پرچم هند رو با کمان شلیک میکنند درست میفته سرجاش. یه تیکه اینگلیسی ها داشتند تو کشتی شلاقشون میزدند. همسر قهرمان فیلم وسط جنگ بچه به دنیا میاره. اگه کسی اسمشو میدونه ممنون میشم بگه.

 93. همه این فیلم ها خیلی خوب بودن و واقعا نوستالژی 😍😍 ممنونم .
  ولی به نظر من فیلم باج هم واقعا عالیه و اصلا هم تیکه های تخیلی هندی توش نداشت و واقعا عالی بود و من چندین بار دیدم و لذت بردم 👌👌👌👌

 94. سلام یه فیلمی هست پسره کر و لاله عاشق یه دختر ک نامزد داره میشه خیلی قشنگه من یه کلیپ ازش دیدم دنبال کاملشم ولی اسمشو نمیدونم راهنمایی کنید ممنون میشم

 95. سلام یه فیلم خیلی سال پیش دیدم که یه مرد پلیس بود که عاشق دختر همسایشون شد با هم ازدواج کردن بعد خلافکارا همسرشو بستن به ریل قطار و کشتن و بعد مرد انتقام گرفت لطفا اگر کسی اسمشو میدونه بهم بگه ممنون

 96. سلام من مدت هاست به دنبال فیلم هندی میگردم که دقیق نامش رانمیدانم در بچگی ان راتماشاکردم ‌
  . داستانش اینه که یه پسربچه هندی برای مادرش نان میبرد تااز گرسنگی نمیرد ولی این نان را یک خلافکار به او میدهد تا در ازا برای او کار کند و وقتی پسر بچه نان رابرای مادرش میبرد مادرش بخاطر بیماری مرده بود .
  هنگامی که پسربچه بزرگ میشود یک خلافکار حرفه ای است که روزی یه کودک پیدا میکند و به کودک علاقه مند میشود خلاف راکنار میگذارد و تغییر چهره میدهد ولی بعدها مادر کودک پیدا میشود . من نام این فیلم رو نمیدونم لطفا اگر کسی میدونه بهم بگه . تاجایی که یادم میاد اسمش یه تکه نان
  اما هرچی سرچ میکنم همچنین فیلمی وجود ندارد

 97. سلام میشه کمک کنید
  من دنبال یه فیلم قدیمی هندی میگردم اسمش رو نمیدونم شاید شهر جادو بود
  ماجراش این بود که یه پسر بچه تو جنگل بزرگ میشه و بعدها وقتی به شهر میاد توسط یه دختر الفبا یاد میگیره
  دوتا غول هم بودن توی فیلم که یه دختره طلسم شده بود ازش مواظبت میکردن
  لطفا اگه کسی داره اطلاع بده بهم

  1. سلام
   Yuvraaj محصول سال 1979 با بازی Vinood Khanna و Neetu Singh تو یوتیوب فیلمش هست البته به زبان اصلی. هنوز نسخه دوبلش رو روی نت پیدا نکردم. ترجمه اسم فیلم هم میشه شاهزاده که در واقع اشاره به شاهزاده گم شده در جنگل داره.

 98. ببخشید من دنبال یه فیلم میگردم.
  یه دختر بود که یه پسر رو که اسیر بود شلاغ میزد و رو زخمش نمک میزد که پسره همونجا دختره رو گرو گان میگیره باهاش فرار میکنه و همون بلا رو سرش میاره

 99. یه فیلم دیگه هم که اصلا موضوعش یادم نیست ولی خیلی دوسش داشتم.
  فقط میدونم دختره تو فیلم یه اهنگ میخوند ” دوگار نلیوای جنگل هوگائه” البته من همچین متنی از اهنگ یادمه😊 خیلی هم قدیمیه فیلمش

 100. سلام خوبین.ببخشید یه سریال هندی قدیمی بودک تلویزیون نشون میداد فک کنم اسمش سیندیابود.البته نقش زنی ک توش بازی میکرداسمش سیندیابود ک براثرحادثه صورتش میسوزه وجراحی میکنه وب شکل دیگ ای درمیاد.من هرچی سرچ میکنم نمیاره.ممنون میشم اگ بگیداسم فیلمش دقیقاچی بود.

 101. یووراج که تو ایران به اسم “شهر جادو” مشهور بود هم فیلم خاطره انگیزی بود. با بازی جالب مرحوم وینود خانا

 102. سلام دنبال یه فیلم هندی قدیمی هستم که توی فیلم داماد شب عروسی با ماشین که داشت میامد عروسی توی هوای طوفانی سقوط میکنه تو رودخونه و آب اونو از هند میبره پاکستان و حافظشو از دست داده کسی اگه میتونه اسم فیلمو پیدا کنه ممنون میشم

 103. سلام من دنبال فیلمی هستم اسمشو نمیدونم یه پلیس بود زنش داست زایمان میکرد بعد دو تا پسر دو قلو بدنیا اورد بعدش یه خلافکار از زندان فرار کرده بود یه پسرش رو دزدید سالها بعد پسره خانوادش رو پیدا کرد هر دو پسر دو قلو تمام کارشون مث هم بود با بازیگری سلمان خان لطفا اسمشو بهم بگید

 104. سلام خسته نباشید.من خیلی دنبال یه فیلم قدیمیم ولی پیداش نمیکنم ممنون میشم راهنماییم کنیین.
  سال 75 دیدم فیلمه رو. فکر کنم بازیگراش مادوری دیکسیت و اکشای کومار باشن.تو دانشگاه همکلاسین عاشق هم میشن ولی مشکلی که هست فکر کنم پسره قبلا با یه دختر دیگه بوده اولای فیلم داره بارون شدید میاد زیر بارون دختر قدیمیه به مادوری(که تو فیلم اسمش فکر کنم وینکی هست)داره ماجرای دوستیش با پسره (که فکر کنم اسمش سونی بود)رو میگه. یه جا از فیلم هم تولد پسره هست خودش داره پیانو میزنه کت مشکی تنش هست.آخرای فیلم هم عروسی دختره با یکی دیگه هست پسره و دوستاش تو لباس فکر کنم نیرو دریایی یکدست سفید میان میرقصن و اواز میخونن بعدم کلی کتک میخوره میره تو یه کلیسا دختره هم وسط عروسی میره همونجا و بلاخره مال هم میشن.
  به شدت میخوام این فیلم رو دوباره ببینم لطفا کمکم کنین ممنون.

 105. سلام دوستان، خیلی وقته دنبال یه فیلم قدیمی هندی به اسم متقلب میگردم متاسفانه پیداش نمیکنم، یه دختر توی سالن سینما ناخواسته صحبت دو نفر رو میشنوه که دارن در مورد یه مرد هوسباز که خواهر یکی از اون دونفر رو به یه هتل برده حرف میزنن برادر دختر قسم میخوره اگه این حرف درست باشه بااسلحه هر دوتای اونارو بکشه و آدرس هتل و شماره اتاق رو میپرسه، دختری که به این حرفا گوش میده قبل از اینکه برادر عصبانی به هتل برسه به اونجا میره و خودشو بجای خواهره جا میزنه و وقتی برادره با عصبانیت وارد اتاق میشه و میخاد شلیک کنه میبینه یه نفر دیگه بجای خواهرش اونجاس، به این ترتیب دختر داخل سینما جون اونارو نجات میده ولی بعدا براش گرون تموم میشه ادامه…. امیدوارم یکی از دوستان بتونه کمکم کنه تا این فیلمو که خیلی داستان قشنگ و منحصر به فردی داره رو پیدا کنم، قبلاً از لطف همه شما سپاسگزارم

 106. سلام با تشکر از فیلم های قشنگی که گذاشتید میخواستم دو تا فیلم خیلی قدیمی رو درخواست کنم
  چون خیلی دنبالشون گشتم ولی پیدا نکردم
  یکی توپ های ناوارون و یکی هم گل ها و سنگ ها
  میشممممم

 107. سلام یه فیلم هندی دیدم خیلی وقت پیش که دختره رفت ویلون یاد بگیره پیش یک استاد خفن ولی عصبی که خیلی استعداد داره ولی اونو تو جمع اذیت میکنه اهنگشم خیلی معروفه اگر کسی میدونه اسم فیلم چیه به این شماره پیام بده ممنون 09217651546

 108. سلام یه فیلم هندی قدیمی است که یک دختر پیس عاشق یک مردی میشه که بعدا معلومک میشه پسره تو کارهای خلافه و دختره پلیسه من دنبال این فیلم هستم اگر اسم فیلم رو دوستان میدونن به این شماره پیام بدن 09121998418

 109. سلام ممنون از سایت خوبتون
  من دنبال یه فیلم قدیمی هندی هستم که بچگی دیدمش
  یه دختر از یه خانواده فقیر دانشگاه میره. وقتی میاد خونه خواهرش با یه پسری که تصادف کرده و حافظشو از دست داده ازدواج کرده ولی پسره خواهرشو ول میکنه و دیگه پیداش نمیشه، بعد از اینکه خواهره سر زایمان میمیره اون دختر با خواهرزادش دنبال دامادشون میگرده و اول خودشو به عنوان عروس پسر کوچیکه خانواده جا میزنه و وقتی پسر بزرگه که دوباره ازدواج کرده و بچه دارم نمیشه رو میبینه، همه چیزو میگه و خودش می خواد بره که پسر کوچیکه خانواده میگه بهش علاقه مند شده و نمیزاره.
  خواهشا اگه اسمشو میدونید بهم بگید. خیلی دنبالش گشتم

 110. یه فیلمه هندیه که دخترای دبیرستانی شرط میبندن سر بوس کردن یه پسر, دختره هم از روی عکس پسره رو نیبوسه, دوستان خیلی دنبال این فیلمم خواهشا کسی میدونه بگه

 111. سلام یه فیلم هندی قدیمی بود که چهارنفرازیه ارباب دستورمیگیرن یه پسربچه رابکشن ولی بعدمنصرف میشن وبا همون اربابه میجنگند لطفا هر کی میتونه کمک کنه خیلی وقته دنبال اسم فیلم میگردم ممنون از شما

 112. سلام دوستان/یه فیلم قدیمی بود که یه زنه بود که شوهرش رو از دست داده بود و دوتا بچه داشت و بعدش زنه رو میکشن و دوتا بچه بزرگ میشن و یه مرده هم بود که یه اسب داشت که اسمش بهدر بود و به عنوان پسرش بود.ممنون میشم اگه اسم این فیلم رو برام پیدا کنید.سپاس.

 113. فیلمای هندی زیادی رو دیدم… فیلمایی خیلی قدیمی با بازیگری به نام داراسینگ که دوبله فارسی باشه رو هیچ وقت پیدا نکردم. ولی دوتا فیلم هندی که خیلی وقت پیش از تلوزیون هم پخش شد با بازی درمندرا بود. یکیش راهزن ها بچشو میدزدن. یکی از فیلماشم این بود موضوعش که درمندرا یه قاچاقچیه بود مامورا میان داخل خونش مواد مخدر رو داخل دسته چتر جاسازی کرده بود ماموراهم نتونستن پیدا کنن هرچی گشتم پیداش نکردم هرکی اسمشونو میدونه برام پیامک کنین ممنون میشم09355294703

 114. یه فیلم بود دختره صورتش کوسه میخوره بعد پسره ولش میکنه دختره میره جراحی پلاستیک و انتقام میگیره اسمش میشه بگید لطفاا

 115. سلام 5 تا فیلم هندی میگم که حرفه ای یانه ساخته شدن فقط باید زیرنویس دید اینارو فیلمایی که آدم خشکش میزنه وقتی ببینه.

  فیلم اول karthik calling karthik 2010
  زیرنویسش ناهماهنگه البته

  فیلم دوم 3g killer 2013

  سومی kaun 1999

  چهارمی raanjhaana 2013

  و پنحمی میتونین دوبله بدون خذفیات هم ببینید اسمش هست راست یا دروغ با بازی سونی دیول و عرفان خان

 116. سلام
  دنبال یک فیلم هندی قدیمی هستم
  داستانش تقریبا به این شکله که یک نفر از زن اولش که فوت کرده یک پسر داره که داخل یه روستا زندگی می کنه ولی پدر از اون خبر نداره، فکر کنم زن دوم این مرد میخواست ثروت مرد رو بالا بکشه که متوجه میشن و میرن دنبال بچه به روستا که آهنگ زیبایی هم داره.

 117. سلام
  یه فیلم قدیمی بود یه برادر و خواهری بودن ، خلافکارها پسررو دنبال میکنن با شمشیر و آهن و … میزنن پسره همینطور فرار میکنه میره تو یه جایی که فلفل درست میکنن، فلفل رو میزنه به زخماش و خشمش زیاد میشه و عصبانی میشه یه آهن میگیره خلافکار هارو دنبال میکنه و همرو میزنه، اسم فیلمشو کسی میدونه؟ لطفا بگین
  اگه مقدور هست به ایمیل زیر پیام بدین:
  Saman.mohammadian.s@gmail.com

 118. سلام من دنبال یه فیلم هندی هستم که نه اسمشو میدونم نه سال ساختشو فقط درباره فیلم اینو میدونم که نقش مردش بدنساز بودو عاشق یه مدله که تو برنامه های تبلیغاتی کار میکنه و به وسیله دختره به کار مدل میره و دشمن پیدا میکنه دشمناش بهش یه ویروس میزنن که کلا شکل و شمایلش فرق میکنه و شبیه گوژپشت میشه اگه فهمیدین کدوم فیلمو میگم ممنون میشم بهم اسمشو بگین.

 119. سلام توصیه میکنم حتما فیلم رئیس روببینید…… یه فیلم بود چن وقت پیش یه تیکشو تو ماهواره دیدم یه دختر نابینا واسه دوست پسرش رقص سالسا… تانگو.. نمیدونم چه رقصی بود هرکسی این فیلمو میشناسه خواهشا جواب بده خیلی دنبالش گشتم

 120. سلام یک فیلم هندی بود
  مربوط به دهه 70یا 80 میلادی که یک دختر و پسر بعد مرگ مادرشان به دنبال پدرشان که در یک شهر دیگر کار میکرد میروند با قطار که خود مفصل است و برای انها پول میفرستاد ولی نا مادری پولها را داخل یک قوطی داخجل باغچه قایم میکرد دنبال پدر که در یک کارخانه پارچه بافی کار میکرد ویک دستش در کارخانه قطع شده.
  لطفا اسم فیلم را بگویید

 121. با سلام ، من کوروش هستم 57 سال پیش که هنوز مرحوم محمد علی فردین پابه عرصه سینمای ایران نگذاشته بود و در سینمای هندوستان رو تو ایران تخته نکرده بود و فیلماهی هندی حرف اول رو در سینمای ایران می زددند و از بس که مردم خوش بودند و مردن تا مردن یکی از بستکان غمناک و گریان نمی شدند و احتیاج به سوژه ای برایه گریه داشتند و فیلم های هندی هم آرزوی همه را برآورده می کرد و وقتی که ازسینما خارج می شدند کاملا”غمهایشان از چشمانشان خارج شده بود یک فیلم هندی بنام وقتی که سگها دندان قرچه میکنند باشرکت نمی دومنم چی چی کاپور بود ولی یکی از گونه های کاپور بود ، خانمم منهم که هیچ گاه سوژه ای برای گریه و ناله نداشت و کاملا” ازهمه نظر در رفاه بود و کیسه اشک چشممش پر بود و حتی دکتر تجویز کرده بود که اورا کتک بزن تا گریه کند ولی این بنده توان کتک زدن زنم رانداشتم و دطبیب معالج فیلم هندی را تجویز کرد ولی بنده موفق به بردنش به سینما و دیدن آنفیلم که دوای درد خانمم بود نشدم و هنوز بعد از اینهمه سال بنده خدا یادش نرفته و بمحض روشن کردن تلویزیون یا رد شدن از جلو یک سینما خانمم یادش به آن فیلم می افتتد ، اگر دوستان بتون اون و برام پیدا کنند یا حتی قسمتی ازاون و من آخرعمری با خیال راحت و با وجدان راحت جون بدم چون خانمم هر وقت خواست ببرمش اون فیلم رو ببینه من کرفتار کار بودم و شبها هم که می آمدم خونه هم سینما تعطیل بود و هم خسته و هیچ وقت خانمم موفق به دیدن اون فیلم بسیار عالی نشد و من خودم رو در این مورد گناه کارمی دونم و وجدانم بسیار ناراحته .قبلا” از محبت و همکاری دوستان سپاس گذارم .

  1. وقتتون بخیر

   من دوران کودکی و نوجوانیم رو فقط فیلم هندی میدیدم
   طوری که هیچ فیلمی نبود که ازش اسم ببرن و ندیده باشم
   10 سال اصلا فیلم هندی ندیدم و خوراک فقط هالیوود بود
   الان که باز شروع کردم به دیدن فیلم هندی دنبال فیلمی هستم که یه محله رو 2 قسمت کرده بودن و کسی از این محله به اونطرف نمیرفت
   یه پسر اومد و وارد اون محله شد و خواهر سردسته اونارو میخواست

   مورد دوم فیلمی بود که شاهرخ خان مدام داخلش پای تلفن میگفت دشمن : کسی که هم مالتو میبره هم جونتو

   مورد سوم فیلمی بود که شاهرخ خان داخلش وکیل بود و جون یه دکتر رو که اشتباهی دارو داده بود با خوردن اون دارو توی دادگاه نجات داد

 122. ببخشید یه فیلم هندی قدیمی بود که شاهرخان بازیگرش بود در نقش یه پسر لال بود که اربابش با ذغال سوزنده بود زنبونشو اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

 123. سلام
  این قافله ی عمر عجب می گذرد!!
  من بیشتر فیلم های فوق را وقتی کودکی 9 ساله بودم یعنی حدود 40 سال پیش با ویدیوی خانگی دیدم.این عکس ها مرا به روزگار کودکی بُرد. مرحوم پدرم آن روزها یک ویدیو خریده بود. این دستگاه در آن زمان خیلی خیلی گران و قاچاق بود و افرادی که وضع مالی خوبی داشتند می خریدند. الان خیلی از کسانی که فیلم ها را با آنها دیدم مرده اند. غمگین شدم. چون خودم هم دیگر پیر شده ام و رفیق باید آماده ی رفتن بشویم.امیدوارم خدا از سر تقصیرات مان به جان امام حسین(ع) بگذرد.

 124. سلام …یه فیلم هندی خیلی قدیمی بود هنرپیشه اصلی عکاس بود و موضوع فیلم حول محور یه باند قاچاق الماس میگشت که اول زنا رو میدزدیدن بعد با عمل جراحی الماس و تو بدنشون کار میذاشتن و ولشون میکردن وقتی که به کشور خودشون بر میگشتن دوباره میدزدینشون و بعد از اینکه الماس و در اوردن میکشتنشون یک دنیا ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

 125. سلام یه فیلم هندی قدیمی بود که شاهرخان بازیگرش بود در نقش یه پسر که عاشق یه دختر میشه ولی دختره عاشق یه پسر دیگه بود . شاهرخ خان اونو به پسری که دوست داره میرسونه ولی پسره عوضی از آب در میاد و این بار دختره به شاهرخ خان پناه میبره و اون دختره رو نجاتش میده از دست اون پسره.
  کسی اسمش رو میدونه ؟؟؟؟

 126. سلام یه فیلم هندی هست که پسر بچه ای پدرومادرش رو از دست میده و داییش میشه سرپرستش…پسرداییش مجبورش میکنه کفششو واکس بزنه میگن اسم فیلم کودک هست اما پیداش نمیکنم

 127. یادش بخیر فیلم قانون که درنوع خودش شاهکاریه رو نوارکاستشوخریده بودیم وبابرادرم گوش میدادیم سال۶۴ همه دیالوگ هاشو خط به خط حفظ بودم.
  سازندگان شعله این فیلم وساختن.معرکه بود وقتی سانسورنشده اش را۲۵سال بعددیدم تازه فهمیدم چه ظلمی درحق فیلم وسازندگانش شده.
  قیصر هندوستان آمیتا

 128. سلام یه فیلم هندی بود سال ۱۳۸۲ تانصفه دیدم یک دختر دهاتی بود که با یک پسری توروستا ازدواج کرد شوهره اومد تو شهر با یکی دیگه ازدواج کرد بعد این دختره اومد شهر دنبال شوهرش فکر کنم قضیه رو فهمید سرگردان بود که یکی از خدمه خونه ی شوهرش اونو دید و دلش سوخت و اونو آورد خونه شوهره به عنوان خدمتکار و کم کم داشت بهش علاقه مند میشد شوهره هم ولش نمیخواست رابطه ای بین این دو تا باشه اگه کسی اسمشو میدونه بگه

 129. سلام ی فیلم هندی هست ک دونفر عاشق همن ولی پدراشون راضی نیستن و بعد15سال بهم میرسن اسم فیلمو میدونید چیه؟

 130. سلام
  یه فیلم هندی بود دهه ی هفتاد از تلویزیون پخش میشد از شبکه ی 2 ب صورت سریال داستانش زیاد یادم نیست ولی یه دختر و پسری عاشق هم میشن که بابای پسره مخالفه آخرم باهم ازدواج میکنن ولی باباهه اجازه نمیده پسره بره خونه ش اسم دختره نرگس بود شایدم اسم فیلمشم نرگس بوده ولی هر چی سرچ میکنم چیزی درموردش پیدا نمیکنم اگه کسی یادشه لطفا راهنمایی کنه

 131. سلام من دنبال یه فیلم هندی میگردم قدیمیه و سری دیوی بازی کرده که توی این فیلم نقش یک فرشته بهشتی رو داره عاشق یه مرد زمینی میشه بخاطر اون کرده دختررو از بهشت میندازن بیرون و……
  توی اون سالها دختر رانده شده از بهشت معروف یود ولی اسم دقیق فیلم رو نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنید.

 132. سلام ببخشید من یه تبلیغ از یه فیلم هندی دیدم که دختره دست یه دیو اسیر بود دیو هم یه پسر خوشگل بود که طلم شده بودش و به شکل دیو در اومده خیلی دنبالش میگردم خیلی وقته ممنون میشم اگه اسمشو میدونینن بگین

 133. سلام، يه فيلم بود، تنها صحنه اي که ازش ميدونم، دختر با لباس زرد رنگ در سينه کش تپه و دامنه اي ميدويد غلط ميخورد و هندي ميخواند. اگر کسي همچين فيلمي ميشناسه بخ من بگه ممنونم. مشخصه خاصش همون لباس زرد هست که تو ذهنمه.

 134. سلام.. یک فیلم هندی کودکی که از روی مجسمه کادرش را می شناسد و پدر مبفهمد که این کودک پیر اوست لطفا نام فیلم را بگویید

 135. فیلم هندی کودکی که از روی مجسمه مادرش را می شناسد و پدر مبفهمد که این کودک پسر اوست لطفا نام فیلم را بگویید

 136. سلام
  یه فیلم بود که یه پیرزنی نوه اش رو میاره پارک که بازی کنه.. ویه پیرمرد هم نوه اش رو هرروز میاورده پارک که بازی کنه .بعد کم کم این دو نفر با هم اشنا میشن و وبعد هم ازدواج میکنن . فرزنداشون از خونه میندازنشون بیرون ودراخر هم همون نوه هاشون کمکشون میکنن / اگه کسی اسم فیلمو بلده راهنمایی کنه ممنون

 137. منم یه فیلم دیده بودم خیلی وقته پیش الان خیلی دلم میخواد باز ببینم موضوع این بوده که دختری نابینا بوده با یه پسری اشنا میشه پسره عاشقش میشه بعد دختره عمل میکنه ولی دیگه پسره نیست بعد چندسال برمیگرده میبینه دختره نمیشناستش دختره مجسمه ساز بوده اسم فیلمشو کسی میدونه؟

 138. سلام یه فیلم هندی بود که یه پسره میره پیش یه شخص خلاف کار بعد اون مرده یه دکمه میزنه تا پسره بیفته پایین پیش ببر اما پسره پاهاشو باز میکنه نمیفته کسی میدونه اسم فیلمشو.

 139. سلام ی فیلم هندی بود که ی پسره مامور میشه وزیر و ترور کنه اما قبل آز اینک بزنه یکی دیگه وزیر و میکشه فرار میکنه تو قطار بهش شلیک میشه اشتباهی میخوره به ی پسر دیگه میره روستای همون پسره خودشو جای اون معرفی میکنه کسی اسمو مدونه

 140. سلام.ی فیلم هندی قدیمی بود پسره عاشق دختری دانشجو به نام صنم میشه که پدرش پلیس بودو با ازدواجشون مخالفت میکنه-پسره با برادر دختر رفیق بود و کارشون به دعوا میکشه.کسی یادشه اسم فیلم چی بود؟

 141. من یه فیلم حدودای سال 79واینادیدم یه بچه خانواده پولدار زدید میشه توجنگل میندازنش باشی فیل بزرگ میشه فک میکنم نقشش بزرگ میشه آمیتاباچان میشه کسی میدونه اسمش چیه ممنون میشم

 142. سلام من دنبال ی فیلم هندی هستم اما اسمش رو نمیدونم ولی تو این فیلم فک کنم امیتاپاچان بازی کرده بعد ی رقص دسته جمعی داشت که زنان حالت پا بند بستن میرقصیدن بعد اهنگش در و می بندند هی ای بیا پایاشو

 143. سلام خسته نباشید خیلی وقته دنبال این فیلم میگردم ولی چون اسمشو نمیدونم نمیتونم پیداش کنم یه دختره حافظه اش فقط تو یه روز کار میکنه هر روز که از خواب پا میشه براش همون روزه میره یه کافی شاپ خاص اونجا یه پسره عاشقش میشه ولی دختره هر روز که از خواب پا میشه یادش میره پسره رو اخرش پسره بهش کمک میکنه حافظه اش برگرده اسمشو کی میدونه؟

 144. سلام خسته نباشید من مدتی هست دنبال یک فیلم قدیمی میگردم که در اون زن بارداری میگیره و بعدش روحش به صورت یه سگ از پسرش مواظبت میکنه اگه میدانید لطفا راهنمایی کنید ممنون

 145. بچها ی فیلم تی وی پخش کرد.عروسه پدرشوهرو اذیت میکرد.ی پیرزن هم اونم عروسش اذیت میکرد.این دو تا نوه هاشونو میبردن مدرسه عاشق هم شدن آخر نوه هاشون با هم ازدواج کردن

 146. سلام یه فیلم هندی بود که مادر به خاطر فراری دادن نوزاد از دست دشمنان اونو روی یه تیکه چوب یه هر چیز دیگه ای میذاره و اونو میذاره توی رودخونه و خلاصه یکی دیگه پیداش میکنه. فقط همین رو ازش یادمه و هیچی دیگه ازش یادم نیست. حتی نمیدونم کی بازیش کرده . میتونید کمکم کنید؟

 147. سلام یه فیلم هندی بود که دختر شاهد قتل یک پروفسور میشه و اون پروفسور یه رمزی در گوش طوطی گفته و اون طوطی دسته اون دختره دختر از دسته خلافکار ها فرار می کنه و بعد همه عاشق اون دختره میشن و اون خلاف کار ها هم دنبالشن و آکشی کومار و شاهرخ خان در ان بازی کرده اند لطفا هرکی اسم این فیلم بلده بگه تو روخدا بگید؟؟؟

 148. یه فیلم هندی بود که تمام فیلم تو یه مراسم عروسی میگذشت … عروس عاشق کس دیگست اما بخاطر سنت های هندی مجبور به ازدواج اجباری شده و یه دختر دیگه هم هست تو عروسی که یکی از مهمون ها سال ها قبل بهش تجاوز کرده … اسم این فیلم رو اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم بگید

 149. سلام یه فیلمی هندی ۴ سال پیش دیدم که پسره توی یه عروسی عاشق یه دختره شد که بعد هفت سال اشنایی دارن ازدواج میکنن که نزدیک عروسیشون خواهر دختره ک فرار کرده بود بر میگرده دختره ک نمیخواد کسی متوجه بشه به پسره میگه تا یه هفته پیشت باشه تا عروسی کنیم تو این طی هفت روز عاشق خواهر دختره میشه

 150. بازتاب: بازگشت به شبگار ، مجله‌ی روزگار نه چندان روشن - شبگارشبگار

 151. فیلم شعله با همه‌ی جذابیتی که دارد دارای یک سوتی است که کمتر کسی به آن پی می‌برد و آن اینکه پس از مرگ جی هنگامی‌که ویرو دستش را باز می‌کند سکه داخل دستش بود در حالیکه در طی مراحل بازی کاملاً مشهود است که جی در مراحلی هر دو دستش حتی تا مرحله‌ی آخر برای تیراندازی و درآوردن گلوله از جیبش کاملاً باز می‌شود و سکه نمی‌تواند در داخل دست کاملاً باز نیافتد…!.

 152. سلام یک فیلم هندی هست که پسر جوان در یک مسابقه تلویزیونی شرکت میکند و با استفاده از خاطرات کودکی و سختی هایی که کشیده به سوالات جواب میده اگه اسم فیلم میدونید بهم بگیر.

 153. دوست خوبم درود بر شما ،
  فیلم «تلک» رو دیدی؟ من سال1379اینو دیدم اما، الان هرچه میگردم پیداش نمیکنم،
  البته به حروف فارسی در صحنه های اول فیلم نوشته بود تلک ،
  اما هرچه تو اینترنت گشتم نبود،
  داستان فیلم هم یه دختره زرنگی بود که رییس گروه یاغی ها بود و سوار بر اسب میرفت دزدی و…
  اگه میدونی کدوم فیلمه اسم دیگه ای داره لطف میکنید به ایمیل من بفرستید
  bab.babi@yahoo.com
  سپاس از شما

 154. سلام
  اسم این فیلم رو بگین خیلی ممنون میشم.
  یه فیلم هندی بود که پسره خنگه و جزو خانواده است ولی به عنوان نوکر باهاش رفتار میشه و بی سواد هست ، بعدش با نوکر خونه میره بیرون و سربه سر یه ماشین میزاره که بعدا میان خونه شون مهمونی و دختره ازش خوشش میاد و بعدا متوجه میشه که این پسره عاشق یکی دیگه بوده و اون دختره اینو نمی خواسته و خودکشی میکنه و روز عروسی کنسل میشه و پدرش اینو ترد میکنه ، حالا پسره با اون دختره ازدواج میکنه و پسره هم سواد یاد میگیره و ایستگاه اتوبوس میزنه و …
  ممنون

 155. سلام
  منم دنبال ی فیلم قدیمی هستم با بازی امیتا پاچان
  سال ۷۴ یا ۷۵ بود فک کنم روز جمعه تلوزون نشون داد برا اولینبار که فرداش هر کی هر کیو میدید میگفت دیدید دیروز ویجی نشون داد
  امیتا اسمش ویجی بود
  اقا هر کی اسم فیلمو میدونه بگه
  فقط میدونم فیلمایی که تو اینترنته نیس

 156. آرمیتا صداقت

  سلام من دنبال ی فیلم هندیم که دختره کرولال بود و ورزشکار اما شوهرش طلاقش داد اما بعد پشیمون شد

 157. سید رضا جعفری

  سلام
  دنبال یه فیلم هندی قدیمیم که بعد اینکه ادمارو میکشت روشون کارت مینداخت خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده ممنون

 158. سلام،من دنبال یه فیلمیم که دهه 70 دیدمش،یه قسمتش یادمه که تو مراسمی مرده نی میزنه دختره از داخل سبد میاد بیرون بعد میرقصه،هرکی میدونه اسم فیلمو حتما برام بگه،ممنون میشم

 159. یه فیلم هندی بود که تلویزیون با اواز نشون میداد سال ۷۸ اینا فک کنم بازیگرشم شاهرخ خان بود که به بچه ها توی روستای مادرش داشت در مورد ستاره ها اموزش میداد اخرشم به خاطر معلم همون روستا موند همون جا

 160. بازتاب: فیلم کمدی هندی هر کی میتونه دویله فارسی سامان خان - دیدچه

 161. نمیدونم فیلم ایرانی هست یا هندی ، فقط اونقدر از داستان فیلم رو یادم هست که دنبال گنجی میکردند که هرکس که خبر داشته و جای اون رو به شخصیت اصلی داستان میگفت تبدیل به سنگ میشدند ، ممنون میشم اگه کسی اسم فیلم رو بلد هست بهم بگه

 162. سلام برهمگی دوستان> مخصوصا ستاره های سینمای هند> که بچگی تا این سن 65 سالگی عاشق شان وهیچ فیلمهای دیگربجز هندی دوست ندارم درود برستاره های زن ومردشان که اثار ارزنده برای خود بجای میگذارن ومن خیلی سعی کردم ارتباطی با انها برقرارکنم ولی جوابی دریافت نکردم زنده باشن دوستدارشان محمد

 163. سلام یه فیلم هندی طنز دنبالشم که دو نفر از آسمون میان رو زمین و یه گرز خیلی قوی داره تپ فیلمم شخصیت فیلم مدام میگه آکوم واکوم کسی اسمشو میدونی؟؟

 164. یه فیلم هندی با این مضمون یود که پدر خانواده سه فرزند داشت و شغلش مکانیک خودرو بود و یک پسر ناتنی هم داشت و تمام سرمایه اش را برای خوشبختی پسراش خرج کرد ولی پسراش بهش پشت کردند و خودش دوباره شروع به کار کرد و صاحب کارخانه شد و …..
  لطفا اسم این فیلم را یگید

 165. سلام.تقریبا فک کنم ده سال پیش بود یه فیلم هندی دیدم اسمش یادم نمیاد تا دانلود کنم ممنون میشم اگر فیلم هندی میبینید و میشناسید اسمشو بهم بگید. داستانش درباره یک پزشکی بود که یه معجون جوانی ساخته بود و اول فیلم به خاطر اینکه ازش بگیرنش تو یه شب بارونی خلافکارا میکشنش و بعد اون چرخه طنز فیلم روی اینه که این معجون رو کی به دست میاره.وسطاشم یه راوی میومد با شعر داستان رو تعریف میکرد. اخرم خلافکاره به دستش اورد و همشو خورد نوزاد شد.لطفا اگر اسمشو میدونید برام ایمیل کنید خیلی ممنون میشم خیلی از خاطراتم زنده میشه
  medoram1@yahoo.com

 166. سلام یه فیلم قدیمی حدود بیست سال پیش که نوار ویدیو بود دیدم روی نوارش نوشته بود بازی با سرنوشت ولی هیچوقت تو اینترنت پیدا نکردمش یه خانواده پولدار بودن که دختره یه پسر خدمتکارو خیلی اذیتش میکنه ولی بعدش عاشقش میشه ولی دیگه پسره اعتناش نمیکنه و به پسره میگه پس خودکشی میکنم و با ماشین میره خودشو بکشه اگه فهمیدین چیه ممنون میشم راهنماییم کنین

 167. سلام یادمه اون زمان که ویدیو ممنوع بود یه فیلم هندی بسیار زیبا دیدم که فکر کنم آمیتا باچان درش بازی کرده بود که البته نام گذاری اون نوقع فیلمها بر اساس حدس و گمان بود ولی فکر کنم تو فیلم آمیتا باچان رو دندون صدا میکردند و نقش مکملش یه بابایی بود که یه پاش فلج بود وبا عصا راه میرفت و تویی یه سیرک کار میکرد و دست بزن خوبی هم داشت ممنون میشم راهنمایی کنید

 168. سلام یه فیلم هندی پاکستانی بود که ظاهراً یه دختر بچه ی پاکستانی تو هند گم میشه و هندیان اونو برمیگردونن
  اسم فیلمش و میدونید؟

 169. سلام یه فیلمی بود ک پدرره سیلی میزنه تو گوش پسره از خونه میندازتش بیرون پسره میگه پدر این روزو هرگر فراموش نمیکنم بعد میره خودش پولدار میشه یروز داداشاش میان شرکتش نمیدونن این پسره اینقد پولدار شده میان کار کنن تو شرکتش میشه اسم فیلمو بگین خیلی وقته دنبالشم

 170. سلام ، وقت بخیر
  یه فیلم قدیمی بود که مطمئن نیستم اسمش درست باشه به نام ” صواب و گناه ”
  داستان دو تا برادر بود که دوقلو بودن ولی یکشون خیلی سالم و درستکار و دیگری خلافکار ، هر دو هم در قصر بودن و زندگی اشرافی داشتن ، در آخر فیلم هم برادر خلافکار تحویل پلس داده میشه ، لطفا راهنمایی کنید ، خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده ….
  با تشکررررررررررررررررررررر

 171. سلام یه فیلمی میخوام که قبلا بچه تر بودم از تلویزیون دیدم شاید مربوط به 20 سال قبل بوده .داستانش فقط اینو یادمه که یه زن و شوهر یه پسر بچه رو به فرزندی میگیرن چون بچه دار نمیشدن و بعد از اون خودشون صاحب 3 فرزند شدن اما دیگه با اون فرزند خونده بد رفتاری میکردن و اخر توو تصادف 3 تا فرزندشو از دست داد و همون بچه اومد بالا سرشون
  میشه کمک گنید و اسم فیلم رو برام ایمیل کنید . Pdemi1994@gmail.com

 172. کسی این فیلمو پیدا کرده
  اسمش چیه
  من چند ساله دنبالشم
  میخام ببینمش
  بچه بودم دیدمش تو ذهنم مونده ک سگ پماد زد به پشت نوزاد

 173. سلام
  سالها پیش یه فیلم هندی دیدم که خیلی دوست دارم حداقل یه بار دیگه ببینمش. موضوعش این بود که یه دختره خواهرش با پسری که حافظه اش رو توتصادف از دست داده بود ازدواج کرد، وقتی پسره حافظه خودشو بدست آورد رفت که رسما بیاد سراغ زنش و دیگه برنگشت، زنش هم موقع زایمان مرد و پدر دخترا هم دق کرد و مرد. خواهره هم رفت و خانواده دامادشون رو که پولدار بودن پیدا کرد. اول خودشو به عنوان زن پسر کوچیکه خانواده جا زد، چون دامادشون دوباره زن گرفته بود و اونجا نبود و وقتی که برگشت، دختره در نهایت هویت اصلیش رو گفت و بچه رو تحویل داد.
  هر کی اسمش رو میدونه خواهشا خواهشا بگه

 174. سلام رفقا
  یک فیلم هندی بود که دختری پولدار بود و پدرش میمیره و همه ارث ها میرسه به دختره ولی عمو دختره میخاسته اینو بکشه که ارث ها برسه به اون ولی دختره فراموشی میگیره و یک پسر فقط که سر پرستی ۳تا پسر بچه رو به عهده گرفته بود پیداش میکنه و به دروغ به دختره میگه تو زن منی و بعد دختر پولداری توی خونه ی فقیرانه زندگی میکرده و تا اینکه یه روز اقوامش و آدمای عموش اونو توی اون منطقه ی فقط نشیت پیدا میکنن (این منطقه کنار دریا بود) فیلمش هم طنز بود

  لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

 175. سلام دنبال یه فیلم هندی میگردم که دختر و پسر خانوادگی باهم دشمن هستند و پسره برای اینکه آبروی دختررو ببرع اونو عاشق خودش میکنه بعد باهاش رابطه برقرار میکنو ازش عکس میگره آبروی دختررو میبره دختره برای انتقام گرفتن میره خونه ی پسره که اونو بکشه که نمیدوم یه اتفاقی می افته که مادر پسره ممیره وپسره بهش قول میدع مواظب دختره باشه که بعدا خودش عاشق دختره میشه که در آخر هر دو به خاطر مخالفت های خانوادشون میمیرند
  لطفا هرکی اسمه فیلمو بلده بگه خیلی دنبالش گشتم

 176. سلام. ی فیلم هندی یا پاکستانی هست که ی دیالوگ داره میگه زنگورا زنگورا. خیلی هم قدیمی هست. میشه اسمشو بگین یا لینک دانلود و خریدشو پیدا کنین

 177. یه فیلم بود که یه پدر به خاطر اینکه بتونه با بچه هاش باشه قیافشو شبیه مادر زنش می کنه و به عنوان پرستار وارد خونه ی زن سابقش میشه کسی می دونه اسمش چیه ؟؟؟؟

 178. یه فیلم بود که یه پدر به خاطر اینکه بتونه با بچه هاش باشه قیافشو شبیه مادر زنش می کنه و به عنوان پرستار وارد خونه ی زن سابقش میشه کسی می دونه اسمش ?

 179. سلام من دنبال یک فیلم سینمایی هندی میگردم که راجب سه برادر هست که فکر کنم پدرشون وکیل بود بعدش یک زلزله اتفاق می افته و بچه ها و پدر و مادر از هم جدا میشن و بعد سالها یکی یکی همو پیدا میکنن جزئیات زیادی از این فیلم یادم نمیاد چون خیلی وقت پیش این فیلمو توی تلویزیون دیدم و متاسفانه اسمشو فراموش کردم و هر چی میگردم پیداش نمیکنم لطفا اگر اسم فیلم رو میدونین به من بگید🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 180. سلام، ممنون واسه سایتتون
  یه فیلم هندی ده شصت دیدم اسمشو نمی دونم
  لطفا اگه کسی می دونه بگه🙏
  داستان درباره پدری است که پسرانش از او دوری میکنند، به جز پسری که سر راهی بود،
  پدر موتور ماشینی را اختراع می کند و مشهور و ثروتمند میشود…
  چیزی تو مایه های باغبانه

 181. عزیزان میتونین کمکم کنین یه فیلم هندی دیده بودم که یه جوونی که فکر کنم خلاف کار بود از دست پلیس فرار میکنه تو یه قطاری یه لباساشو با یکی عوض میکنه قطار که به مقصد میرسه خانواده اون طرف با پسر خودشون که واسه تحصیل ازشون دور بود اشتباه میگیرن و چند وقت باهاشون زندگی میکنه و بهشون کمک میکنه اگه کسی میدونه اسمشو لطفا بگه خیلی دنبالش گشتم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *