کارگردان انیمیشن یخ زده(frozen) به خاطر آهنگ let it go از والدین عذرخواهی کرد.

frozen-24-9-93

 کارگردان انیمیشن یخ زده(frozen) به خاطر آهنگ let it go از والدین عذرخواهی کرد.

شاید این فیلمِ انیمیشن تکان دهنده را دیده باشید، یخ زده با داستانِ خاص و متفاوتش و با تمرکزش بر رابطه­ی عاشقانه­ی دو خواهر، به جایِ تمرکز رویِ رابطه­ی یک دختر و پسر جوان، و کلیشه زدایی از نقش شاهزاده­ی سوار بر اسب سفید و جانشین کردنش با یک جوان معمولی که سوارِ گوزن است و بازگشت به دوره­ای که ترانه و آهنگ بخشی از خودِ انیمیشن بود نه جزء افزودنی­های مجاز، جایگاه خود را به عنوان موفق­ترین انیمیشن تاریخ تثبیت کرد، حالا با شبگار همراه باشید که بعد از یک سال چه وضعیتی در انتظار این فیلم است.

لابد فکر میکنید زنی که پشت سر موفق ترین انیمیشن  تاریخ بوده، باید از اینکه بعد از یک سال هنوز بچه ها با آهنگ های فیلمش عشق می کنند بسیار خوشحال باشد. ولی خانم جنیفر لی کارگردان یخ زده(frozen)، میگوید الان بیشتر مشغول عذرخواهی از پدر و مادرهایی است که بچه هایشان هنوز که هنوز است درگیر انیمیشن و ترانه­ی برنده­ی اسکار آن رهایش کن (let it go) هستند.

جنیفر در این رابطه با مجله ی هالیوود ریپورتر گفتگو کرده و میگوید:«یک سال پیش، مردم وقتی مرا می­دیدند و می­فهمیدند کی هستم میگفتند وای چقدر عالی! ما عاشق آهنگ­های فیلمت هستیم. حالا بعد از یک سال قضیه اینطوری شده که میگویند، آره آره، ما هنوز هم داریم همونا رو گوش میدیم. من دیگه به جای تشکر عذرخواهی میکنم.»

این ترانه­ی بسیار محبوب را در فیلم ادینا منزل(Idina Menzel) میخواند، این ترانه به صورت مستقل هم تبدیل به یک موفقیت جهانی شد و در بسیاری از جداول فروش به صدر رسید.

اگر این اینیمشن را ندیده اید  حتما ببینید و البته این  خطر را که کودکان اطرافتان اقلا یک سال مجذوبِ این انیمیشن باقی بمانند به جان بخرید.

منبع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *