مردی برای ماهی اش جلیقه نجات ساخت تا غرق نشود!

fish-vest-18-8-924

مردی برای ماهی اش جلیقه نجات ساخت تا غرق نشود!

یک مرد سی دو ساله از اهالی بلکپول(Blackpool) انگلستان به نام لیتون نیلور(Leighton Naylor)، برای ماهی خودش به اسم انیشتن یک جلیقه نجات ساخته است. انیشتن ماهی سالم و خوشحالی بود که فوت و فن ماهی بودن را تازه یاد میگرفت که دچار بیماری خطرناکی شد. این بیماری خطرناک باله شنای او را از کار انداخت. انیشتن دیگر نمی توانست شنا بکند. خودتان را جای او بگذارید، یک ماهی که نمی تواند شنا کند.

انیشتن بدون اینکه بتواند کاری بکند برعکس میشد و سقوط می کرد به پایین تنگش. نیلور میگوید:«اون می رفت و می چسبید به ته تنگ، یک وری می افتاد و نمی تونست دیگه تکون بخوره. قیافه ش خیلی افسرده شده بود، ماهی بیچاره. من قلبم شکسته بود و به خودم گفتم باید یه کاری برای این ماهی بکنم.»

fish-vest-18-8-923

نیلور با استفاده از کمی لوله های دور ریختنی یک کمک شنا ساخته است. این ابزار کوچک و جمع و جور به انیشتن دوباره فرصت داده است به جای چسبیدن به کف تنگ اطراف تنگ شنا کند.

نیلور میگوید: «مردم میگن من دیوانه ام. ولی هر حیوون خونگی یک عضو مهم از خانواده اس. من سعی میکنم به همه ماهی هام شیرین کاری یاد بدم ولی انیشتن شاگرد اول من بوده. اون می تونه لابه لای انگشتای من شنا کنه، وقتی مریض شد من کم کم فوتبال ماهی ها رو بهش یاد می دادم.»

لینک اصلی 

fish-vest-18-8-922 fish-vest-18-8-921

2 دیدگاه دربارهٔ «مردی برای ماهی اش جلیقه نجات ساخت تا غرق نشود!»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *