عکس­هایی از طلاق مرلین مونرو

عکس­هایی از طلاق مرلین مونرو

مرلین مونرو ستاره دوست داشتنی و جوانمرگ سینما، چند بار در زندگی­اش طلاق گرفت. این عکس­ها مربوط به یکی از آن طلاق هاست. با شبگار همراه شوید.

مرلین مونرو و اسطوره بیسبال، جو دیماجیو، در 1954 ازدواج کردند(که ازدواج دوم هر دو بود). و نه ماه بعد هم از جدا شدند. البته شاید از ابتدا هم سرنوشت این رابطه مشخص و معلوم بود. اما رغم این پایان تلخ و سریع برای این دو اسطوره، به نظر میرسد در ابتدای راه واقعا علاقه ای هم بینشان بوده است. در هر حال، پس از جدا شدن مرلین مونرو از آرتور میلر در سال 1961، جو دیماجیو بار دیگر وارد زندگی مرلین شد و سعی کرد این وجود آشوب زده را به آرامش برساند.

دیماجیو تلاش کرد مرلین را از آدم هایی که جز دردسر چیزی نبودند دور کند و حتی به او پیشنهاد ازدواج مجدد هم داد. الان که نگاه میکنیم به نظر میرسد شاید اگر مرلین به دیماجیو فرصت بیشتری میداد، شاید میتوانست او را از افسردگی و تمام روابط پیچ در پیچش دور کند. اما نتوانست. یک سال و نیم بعد از جدا شدن از آرتور میلر، مرلین مونرو در سن 36 سالگی، از دنیا رفت. سال 1962 بود. این عکسها مربوط به 1954 هستند و نگاه کردن بهشان و تماشای درد و رنج و سختی در چهره مرلین شاید ساده نباشد. اما خبر از آینده ای غمگین برای این ستاره سینما می­دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *