به مناسبت تولد سوفیا لورن

 

به مناسبت تولد سوفیا لورن، این عکس­ها در مجله­ی لایف منتشر شدند.

وقتی خبرنگار لایف از سوفیا لورن پرسید آیا از شهرت خسته می­شود؟ او خندید و گفت:«شوخی می­کنی؟ به نظر من عالیه. طرفدارانم جوری به من لبخند می­زدند انگار که من یکی از اعضای خانواده­ام. حس فوق العاده­ایه. یه جورایی، وقتی که توی خونه­ام احساس تنهایی می­کنم، چون دلم برای شوهرم تنگ میشه. ولی وقتی بیرونم، همیشه یه خانواده­ی بزرگ دور و برم هستن.»

گاهی میان عکاس و سوژه­اش رابطه­ای عمیق شکل می­گیرد. چنین رابطه­ای میان سوفیا لورن و عکاس مجله­ی لایف، آلفرد آیزنشتات(Alfred Eisenstaedt) وجود داشت. آلفرد در طول چند دهه دوستی با سوفیا لورن بی شمار عکس از این  هنرپیشه­ی افسانه­ای گرفت که بسیاری از آنها هرگز منتشر نشدند. عکس­هایی که در این مجموعه می بینید تعدادی از همان بی شمار عکس هستند.

سوفیا لورن از رابطه­اش با آلفرد به نیکی یاد می­کند و می­گوید: «اون من و یه دختر می­دید، یه دختر که از زندگیش لذت می بره، چون تمام سختی­های کارش رو قبول کرده و کاملا و واقعا خوشحاله.»

بیشتر این عکس­ها در خانه­ی سوفیا لورن در ایتالیا گرفته شده است. یک ویلای پنجاه اتاقی در مارینو؛ ایتالیا. امیدواریم از دیدن این ستاره­ی سینما که امروز تولدش هم بوده است، لذت ببرید.

لینک اصلی 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *