پلنگی بیمارستان هندوستان را به تعطیلی کشاند

INDIA-ENVIRONMENT-WILDLIFE-LEOPARD

پلنگی  بیمارستان هندوستان را به تعطیلی کشاند

پلنگی در هندوستان در شهر میروت در هندوستان در شهر فراری شده است، پلیس و ارتش و همه دنبال پلنگ هستند ولی از دیروز تا الان هنوز موفق به گرفتن پلنگ نشده اند(البته کمی عجیب به نظر می­رسد، ولی به هر حال از ایران تا هند هم راهی نیست!)

تلگراف می­نویسد که پلنگ در یک کارگاه چوب بری مخفی بوده است که با جا به جا کردن چوب­ها مخفیگاهش لو رفته است. پلنگ متواری شده و گذارش به بیمارستان افتاده، یک بخش بیمارستان را خالی کرده اند و درها را قفل، ولی همانطوری که می­بینند، پلنگ درشت هیکل از سوراخی در دیوار بیمارستان بیرون پریده و گریخته است. حالا اینکه چرا دیوار بیمارستان سوراخ دارد بماند، و اینکه چرا تفنگ بیهوش کننده به جای چوب دست کسی که جلوی سوراخ ایستاده نیست هم بماند!

معاون پلیس گفته است:«پلنگ آخرین بار ساعت سه و نیم صبح دوشنبه در خیابانی نزدیک بیمارستان دیده شده است و دیگر دیده نشده است.»

پلنگ هم اکنون متواری است و مقامات محلی شهر را تا دستگیری پلنگ تعطیل کرده اند.  ما در شبگار ضمن ابراز همدردی با هفت نفر زخمیان این ماجرا، به شدت از پلنگ طرفداری می­کنیم و امیدواریم از شهر بگریزد و بالاخره به جنگلش برسد، جنگلی که هر روز کوچکتر می­شود.

برای مطالعه بیشتر به تلگراف و پایگاه اخبار مراجعه کنید.

INDIA-ENVIRONMENT-WILDLIFE-LEOPARD INDIA-ENVIRONMENT-WILDLIFE-LEOPARD

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *