هشت میلیون گلبرگ بر روستایی در کاستاریکا باریدند

5

هشت میلیون گلبرگ بر روستایی در کاستاریکا باریدند

شرکت تبلیغاتی بین المللی مک کان (mccann) عکاس معروف نیک میک را به خدمت گرفته تا پروژه­ی جدیدشان برای تلویزیون جدید سونی عکاسی کند. تلویونی که قرار است جزییاتی را تا چهار برابر تلویزیون­های قبلی نشان دهد.

تیم تبلیغاتی به کاستاریکا پرواز کردند، و در محیط رنگارنگ و پر از گل و گیاه دو هفته را به جمع کردن گلبرگ­های متعدد با رنگ ها و شکل ­های مختلف پرداختند. این گلها تبدیل به رسانه­ی اصلی برای انتقال پیام این پروژه شدند: برای نمایش دقت تلویزیون سونی در نمایش جزییات، گلبرگها منفجر شدند، به هوا پرتاب شدند و بر منظره­ی روستای بی نظیر وزیدند، خیابان­ها را پوشاندند، و از آتش فشان فوراند کردند. تماشاچی این تبلیغ به سرعت غرق در جذابیت و رنگارنگی تصاویر می­شود. این تیزر نمونه­ای واقعی از رئالیسم جادویی است. صد سال تنهایی مارکز را به یاد دارید؟ اصلا بعید نیست که این ایده از کتاب صد سال تنهایی گرفته شده باشد.

نکته­ی مهم و اساسی واقعی بودن گلبرگ­هاست که به هشت میلیون قطعه بالغ می­شدند و وزنی در حدود سه و نیم تن داشتند. یک تیم جلوه­های ویژه­ی انگلیسی مسوول فوران گلبرگ­ها و وزیدن آنها شدند.

پیشنهاد می کنم هنگام دیدن عکس ها، آهنگ میلیون میلیون گل رز که هم نسخه اصل روسی و هم نسخه فارسی دارد و همچنین تماشای این تبلیغ یک دقیقه ­ای را از دست ندهید:

لینک ویدئو

منبع

4

8

7

3

2

6

1

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *