نیویورک

newyork-elliot-12-5-92

نیویورک،2000 (New York,2000)*

الیوت ارویت (متولد 1928 م.) عکاسی امریکایی است که به گرفتن عکس­های خیابانی کنایی و عجیب شهرت دارد. وی علاوه بر انتشار کتاب­های متعدد، از دهه­ی  70 میلادی به ساخت فیلم پرداخت. علاقه­ی او به سگ­ها آنها را یکی از سوژه­های اصلی عکاسیش تبدیل کرده است؛ به طوری که موضوع چهار کتاب او  عکاسی از سگ­هاست.

ارویت یکی از عکاسانی است که به شکار لحظه­ها، زمانی که افراد، حیوانات یا اشیا به صورت خاصی قرار می­گیرند؛ علاقه دارد. آنچه کار ارویت را متمایز می­کند، چشمان تیزبین او برای پیدا کردن ماجراهای خنده دار در زندگی روزمره است.

وی در مورد این عکس می­گوید: «این عکس معروف من در حوالی محل زندگیم گرفته شده است. من سگم را برای پیاده روی می­برم و به همین دلیل معمولا این مرد را به همراه دو سگش در پارک می بینم.»

 

4 دیدگاه دربارهٔ «نیویورک»

  1. عکس جالبی بود بیاد قیامت واینکه افراد در چهره های که باطن واقعیشان است ظاهر میشوند انداخت چهره آدمهای که همچون سگ ها بی دلیل پاچه میگیرند

    1. چه نگاه جالبی 🙂 من این عکسو که دیدم فقط به ذهنم رسید چه شکار لحظه هایی…
      البته سگی که تو این عکس دیده میشه از خیلی آدما مهربون تر و خوش برخورد تر به نظر میرسه. بی انصافیه بخوان برای نشون داده شدن باطنشون به شکل سگ در بیان٬ در حق سگه ظلم میشه!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *