روباه سیبری در قاب عکس معدنچیان روس

توسط | به تاریخ 1393/09/02 | هیچ نظر

روباه سیبری در قاب عکس معدنچیان روس

در شبگار عکس­هایی از روباه­های سیبری ببینید. عکاسِ این عکس­ها یک عکاسِ حرفه­ای تمام وقت نیست، یک معدنکار روس است به نامِ ایوان کیشلوف.

مناطق دور افتاده­ی شمال روسیه در دشت­های قطبی، واقعا دور افتاده اند! ولی حتی در این دشت­های بی رحم هم عکاس روس، ایوان کیشلوف، نشانه­های زیبایی از زندگی میان روباهان یافته و آن نشانه ها را در این محیطِ وحشی ثبت کرده است. کیشلوف که در شهر بندری ماگادان در شمالِ شرقی روسیه زندگی میکند، در چاکوتکا مهندس معدن است. وقتی میانِ شیفت­هایِ کاریِ طولانی­اش فرصتی گیر می آورد به عکاسی می پردازد :«تا با خروج از روتین، آرام شود.» او میگوید «از پیاده روی به نقاط دور و سخت دسترس لذت می برم، قدم میزدم و حیاطِ وحش را تماشا میکنم.»

اگرچه ایوان از همه جور حیوانی عکاسی میکند، از خرس گرفته تا گوزن و گرگ و سنجاب، میگوید روباه­ها مدل­های خیلی بهتری هستند:«روباه­ها کنجکاوند و خیلی نزدیک هم می آیند و من حتی با لنز واید هم از آنها عکاسی کرده ام.»

در میانِ عکس­های ایوان برخی از آنها که روباه­ها به طرزِ مشخصی برای دوربین ژست گرفته­اند و عکس­هایی که از خمیازه­ی روباه­ها گرفته است واقعا جالبند.

لذت ببرید.

منبع

برچسب ها

هیچ نظر به “روباه سیبری در قاب عکس معدنچیان روس”

پاسخ

ایمیل شما مخفی می ماند. فیلد های الزامی مشخص شده اند *


*