به مناسبت تولد سوفیا لورن

 

به مناسبت تولد سوفیا لورن، این عکس­ها در مجله­ی لایف منتشر شدند.

وقتی خبرنگار لایف از سوفیا لورن پرسید آیا از شهرت خسته می­شود؟ او خندید و گفت:«شوخی می­کنی؟ به نظر من عالیه. طرفدارانم جوری به من لبخند می­زدند انگار که من یکی از اعضای خانواده­ام. حس فوق العاده­ایه. یه جورایی، وقتی که توی خونه­ام احساس تنهایی می­کنم، چون دلم برای شوهرم تنگ میشه. ولی وقتی بیرونم، همیشه یه خانواده­ی بزرگ دور و برم هستن.»

گاهی میان عکاس و سوژه­اش رابطه­ای عمیق شکل می­گیرد. چنین رابطه­ای میان سوفیا لورن و عکاس مجله­ی لایف، آلفرد آیزنشتات(Alfred Eisenstaedt) وجود داشت. آلفرد در طول چند دهه دوستی با سوفیا لورن بی شمار عکس از این  هنرپیشه­ی افسانه­ای گرفت که بسیاری از آنها هرگز منتشر نشدند. عکس­هایی که در این مجموعه می بینید تعدادی از همان بی شمار عکس هستند.

سوفیا لورن از رابطه­اش با آلفرد به نیکی یاد می­کند و می­گوید: «اون من و یه دختر می­دید، یه دختر که از زندگیش لذت می بره، چون تمام سختی­های کارش رو قبول کرده و کاملا و واقعا خوشحاله.»

بیشتر این عکس­ها در خانه­ی سوفیا لورن در ایتالیا گرفته شده است. یک ویلای پنجاه اتاقی در مارینو؛ ایتالیا. امیدواریم از دیدن این ستاره­ی سینما که امروز تولدش هم بوده است، لذت ببرید.

لینک اصلی 

برچسب ها

هیچ نظر به “به مناسبت تولد سوفیا لورن”

پاسخ

ایمیل شما مخفی می ماند. فیلد های الزامی مشخص شده اند *


*